
Більше 400 делегатів місцевих органів влади із 27 країн Європи прибули до Брюсселя для участі у церемонії підписання Угоди міських голів про сталий енергетичний розвиток громад. Україну представили 10 міст, які є членами асоціації «Енергоефективні міста України»

П'ять екіпажів з Ковеля приєдналося до учасників міжнародного автопробігу “Ралі пань та панянок” під егідою автомобільного жіночого клубу міста Львова. Як стверджують організатори, автопробіг має засвідчити підтримку ідеї проведення “Євро-2012” в Україні та Польщі

Сотні щаслих юних облич. Вишукані зразки прет-а-порте випускної моди. Хвилювання і радість. Безтурботні усмішки і сльози ностальгії. Все це - неодмінні складові свята, атмосфера якого щороку поглинає центральну площу Ковеля в день офіційного прощання випускників зі школою...

Вчителі та учні ковельських шкіл, усі, хто цікавиться проблематикою освіти та виховання дітей, мали можливість поспілкуватися з відомою львівською поетесою, членом Національної спілки письменників України, засновницею авторської українознавчої школи “Тривіта” Марією Чумарною.

Фотовиставка робіт Василя Слободяна в приміщенні міського культурно-просвітницького центру стала першою публічною презентацією робіт фотографа - аматора. Ще в дитинстві Василь відчув потяг до творчості,

Зі станції Ковель сталеві магістралі розходяться в шести напрямках. Щоденно фірмові пасажирські та приміські поїзди перевозять тисячі пасажирів залізниці, про безпеку та комфорт яких дбають десятки підрозділів і служб Ковельського залізничного вузла.

Розписування писанки — то ціле дійство. Ковельчанка Ольга Бичковська бачить у писанці цілий світ. Напередодні Великодня майстриня ділиться своїми секретами з ученицями школи шляхетних українок

Хресну Дорогу вулицями Ковеля ініціювали міські громади Української Православної церкви Київського Патріархату, Української Греко-Католицької та Римо-Католицьких церков за підтримки міської влади.

Успішно виступили в обласному конкурсі історико-технічного моделювання гуртківці міської станції юних техніків. Ковельчани привезли додому не лише відзнаки в усіх індивідуальних номінаціях конкурсу, а й кубок переможців у загальнокомандному заліку

В міському культурно-просвітницькому центрі відкрилась виставка картин ковельських художників. Поряд з роботами досвідчених майстрів пензля в експозиції представлений і творчий доробок молодих авторів, які вперше наважились показати свої картини на розсуд публіки.

Щороку 9 травня на міському меморіалі Слави відбуваються урочистості на честь Дня Перемоги. У цей день ветеранам, учасникам війни з фашизмом говорять багато слів вдячності і поваги

В рамках конкурсу “Людина року Волинського краю 2008? голову правління громадської організації “Реабілітаційний центр” Наталію Славікову визнано громадським діячем року.

Ковельчани та гості міста мають нагоду ознайомитися з творчим доробком самодіяльної художниці Валентини Михальської: персональна виставка відомої волинянки відкрилась днями в приміщенні Ковельського міського культурно-просвітницького центру.

Вдруге поспіль Ковель став місцем проведення юнацької першості України з веслування на байдарках каное. Успішно виступила на водах збірна команда Волинської області, честь якої захищали вихованці спортивних шкіл Луцька, Ковеля, Шацька та Люблинця.

Для 523-ьох випускників загальноосвітніх шкіл Ковеля хвилююче прозвучала прощальна мелодія шкільного дзвоника. Школа. Клас. Урок. Перерва. Все це відсьогодні для них - у минулому. За роки шкільного життя вони звикли один до одного. Встигли відчути себе сім'єю.

В актовому залі Ковельського МТМО вперше відбувся конкурс медичних сестер "Краща за професією". Десятеро учасниць-медсестер поліклінічних відділень МТМО - змагались у знанні теорії та практики сестринської справи.

22 команди та понад 300 ентузіастів фізкультурного руху стали учасниками міського фестивалю фізичної культури та спорту. У дев'яти видах спортивної програми пліч-о-пліч змагалися учні шкіл та фізкультурники-ветерани.

Вже близько п'яти тисяч років люди запускають у небо повітряних зміїв. За цей час “штучні птахи” пройшли шлях від провісників небесних знамень до об'єкта справжніх спортивних пристрастей.

Ансамбль ”Батефляй” під керівництвом відомого ковельського музиканта Сергія Оніщука об'єднав людей, закоханих в музику. Яскраву, легку і витончену, як метелик, безтурботний образ якого власне і покликаний стати символом творчого пориву музикантів “The Butterfly”...

В липні 1949-го року в садибі Косачів у Колодяжному відкрився музей Лесі Українки на громадських засадах. За 60 років своєї історії Колодяжненський музей-садиба Лесі Українки став відомим на увесь світ : в його експозиції зберігаються меморіальні речі поетеси та родини Косачів

Серед новинок культурно-мистецького життя увагу ковельчан та гостей , безумовно, приверне нова експозиція в стінах міського культурно-просвітницького центру. Представлені тут етно-скульптури молодого львівського скульптора Антона Лубія вже встигли отримати схвальні відгуки

Сьогодні уже важко уявити сучасний населений пункт без міні-стадіонів, ігрових майданчиків, спеціальних зон для занять екстремальними видами спорту. Крокуючи в ногу з часом, у Ковелі на території дитячого містечка парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки облаштували роллердром

Будинок по вулиці Незалежності,89 у Ковелі, де рік тому відкрили міський культурно-просвітницький центр, занесений до пам'яток архітектури місцевого значення. Колись у ньому діяла атека відомої в Ковелі провізорської династії Фрідріксонів.

В день повноліття держави ковельчани утворили символічний "ланцюг єднання" навколо найвищого в світі пам'ятника Шевченку. Мешканці міста активно відгукнулися на заклик організаторів акції "Любіть Україну" і, взявшись за руки, разом заспівали слова державного гімну України.

Про це йдеться в угоді про співпрацю між Ковельською районною державною адміністрацією та Інститутом міжнародних відносин і суспільної комунікації міста Хелма Республіки Польща.

Надзвичайну ситуацію на одному з потенційно пожежонебезпечних об'єктів області — ковельській нафтобазі — ліквідували місцеві підрозділи МНС та аврійно-рятувальні служби Ковеля.

Від сьогодні учні п'ятої та восьмої загальноосвітніх шкіл Ковеля займатимуться фізкультурою на новому спортмайданчику для ігрових видів спорту. Його відкриття в місті приурочили до Дня фізичної культури та спорту.

Конфліктну ситуацію довкола функціонування паралелі третіх класів в загальноосвітній школі №2 міста Ковеля довелося вирішувати... на позачерговій сесії міської ради.

Ковель — місто з усталеними спортивними традиціями. Лише цього року спортивні арени міста залізничників приймали учасників чемпіонату України з веслування на байдарках і каное та мотокросу, відбіркового турніру до чемпіонату світу з боксу серед юнаків. У ці дні готується відзначити свій 25-річний ювілей СДЮШОР “Ніка-Сільмаш”,

20 років тому, ще в далекому 1989, з ініціативи тодішнього голови міськвиконкому Євгена Поліщука у Ковелі почали втілювати ідею будівництва спортивно-оздоровчого комплексу на бульварі Л. Українки. В жовтні 1993 року державна комісія прийняла споруду в експлуатацію

В рамках дводенного візиту на Волинь Голова Верховної Ради України Володимир Литвин побував у Ковелі. В міському культурно-просвітницькому центрі відбулась прес-конференція для представників ЗМІ. Того ж дня Голова Верховної Ради Володимир Литвин зустрівся з ковельчанами у сесійній залі міського будинку рад

Ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції провели в одному з густонаселених мікрорайонів Ковеля. Ініціатором ярмаркової торгівлі виступила Асоціація фермерів та приватних землевласників Ковельського району

Пам'ятник жертвам другої світової війни у Ковелі щороку стає місцем зустрічі колишніх воїнів, які в минулому воювали по різні боки фронту. Ветерани вшановують пам'ять полеглих, діляться спогадами, розмірковують про майбутнє.

70 років тому — 4 жовтня 1939-го року — вийшов з друку перший номер місцевої газети у Ковелі. У ці дні журналістський колектив редакції “Вістей Ковельщини”, який ось уже понад 23 роки очолює Заслужений журналіст України Микола Вельма

Розгромивши з рахунком 5:1 луцький "Вотранс", МФК "Ковель" вдруге поспіль став чемпіоном Волині. Цього року ковельчанам вдався золотий дубль, адже перемогу в турнірі, разом з дорослими, здобула і юнацька команда МФК "Ковель".

Продукцію ЗАТ “Ковельські ковбаси” знають сьогодні далеко за межами Волині. ЇЇ продають в магазинах Чернігова та Севастополя, Ужгорода і Дніпропетровська. 2 відсотки на вітчизняному ринку ковбасних виробів, де існує доволі жорстка конкуренція виробників, та більше 10 відсотків, коли мова йде про Західну Україну.

З 24-х теплопостачальних підприємств області тільки 11 уклали договори на постачання природного газу на новий опалювальний сезон. Рівень розрахунків ПТМ "Ковельтепло" не дозволив підприємству вчасно отримати необхідні ліміти газу.

Ковельський державний завод кормових додатків «Ветсанзавод» - єдине на Волині підприємство, яке спеціалізується на утилізації відходів тваринного походження, трупів загиблих тварин та неякісних харчових продуктів.

Україна належить до тих країн світу, які зазнали найбільших людських втрат в роки Другої світової війни. Багато трагічних сторінок історії пов'язано з режимом німецько-фашистської окупації в населених пунктах Волині. Саме історична пам'ять привела до Ковеля громадянку Франції Єву Бухвальд,

День залізничника для Ковеля — більше, ніж просто професійне свято. Головний транспортний вузол Волині, власне, тому і називають “містом залізничників”, що саме залізниця і люди, які тут працюють, багато в чому визначають сучасний транспортний та економічний потенціал Ковеля.

У звичайні дні в Ковель щодоби прибуває кілька тисяч транзитних пасажирів. Незважаючи на карантин та непросту протиепідемічну ситуацію, жоден рейс чи маршрут поїзда не відмінено. Усі потяги на станції Ковель прибувають та відправляються за графіком.

Реформа комунального господарства у Ковелі дала перший відчутний збій: за півроку, відколи обслуговування внутрібудинкових мереж передали від міських ремонтних житлово-комунальних підприємств до “Ковельводоканалу”, в колективі останнього визрів кадровий конфлікт.

Ковельський міський культурно-просвітницький центр продовжує відкривати нові імена: ковельчани та гості міста мають нагоду ознайомитися з творчістю молодої талановитої художниці Лариси Іщук, перша персональна виставка якої відкрилась в одному із виставкових залів центру.

Чинне законодавство передбачає особливі гарантії для неповносправних громадян у реалізації їхнього права на працю. Зокрема, “Закон про соціальний захист інвалідів” зобов'язує працедавців забезпечувати визначену кількість робочих місць саме для працевлаштування інвалідів, а також встановлює штрафні санкції за невиконання такого обов'язку.

Ще донедавна багато в чому унікальний досвід відомої у Ковелі громадської організації “Реабілітаційний центр” залишався надбанням невеличкої групи однодумців, які зуміли створити атмосферу свята та творчості на кількох десятках квадратних метрах орендованої площі.

«Миколай про тебе не забуде!». До всеукраїнської благодійної акції з такою назвою вже долучилися учениці Ковельської школи шляхетних українок та їхні нові друзі з Люблинецької школи-інтернату для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Для працівників Ковельського районного управління МНС нинішній рік став роком технічного переозброєння гарнізону. Нова рятувальна техніка, яка віднедавна поповнила арсенал ковельських рятувальників, не лише відповідає вимогам часу, а й значно розширює їхні професійні можливості.

Дебютант вищої ліги жіночого футзалу і єдиний представник Волині в цьому
турнірі “Ковельчанка” в матчі шостого туру першості вдома зустрічалася з лідерами вітчизняного жіночого міні-футболу, минулорічними чемпіонами та володарями
Кубка України

Голова облдержадміністрації Микола Романюк побував з робочим візитом у Ковелі та Ковельському районі. В “місті залізничників” губернатор взяв участь у відкритті дитсадка “Веселка” та ознайомився з планами будівництва та реконструкції медичних закладів міста.

Професія “стрілочника” - у прямому сенсі цього слова — втратила свою актуальність на станції Ковель. Відтепер тут застосовують автоматичне переведення стрілок з єдиного пульта управління рухом пасажирських поїздів.
Село Радошин стало 35-тим в реєстрі газифікованих населених пунктів
Ковельського району. Примітно, що за останніх 3 роки
на Ковельщині газифікували майже стільки ж сіл, як за увесь час практичного втілення програми газифікації району

Згідно з історичними джерелами,
24 грудня 1518 року король Сігізмунд I
надав Ковелю Магдебурзьке право. У грамоті, врученій
князю Василю Сангушку, крім переліку прав та привілеїв, місту дозволялося влаштовувати два ярмарки кожного року: на свято