Змагання по стрільбі у школі №10


27 лютого у стрілецькому залі середньої школи №10 відбулися змагання по стрільбі серед дівчат, юнаків та викладачів загальноосвітніх шкіл Ковеля присвяченні Дню захісника Вітчизни. На відкритті турніру с привітаннями виступив полковник запасу, учасник бойових дій в Афганістані Лисиця Петро Федорович та підполковник запасу, в минулому вчитель допризивної підготовки загальноосвітньої школи №4 Тронін Вололимир Степанович.
Сюжети за 2008 рік

6 традиційний новорічний міжнародний турнір з легкої атлетики

   Протягом Різдвяних свят у Ковелі пройшло багато спортивних заходів, зокрема 10-11 січня у спортивній школі пройшов 6 традиційний новорічний міжнародний турнір з легкої атлетики. В змаганнях взяли участь команди з Польші, Червонограда, Ковеля.

8 березня. Свято жінок.

   7 березня відбулись урочисті  збори з нагоди міжнародного Дня прав жінок та миру. Чимало представниць прекрасної половини людства зібралось щоб послухати вітання від чоловіків, а саме від представників влади та громадскості міста. 

Дев'ятий чемпіонат України з боксу серед жінок у Ковелі

  З 11 по 17 лютого у комплексній дитячо-спортивній школі пройшов девятий чемпіонат України з боксу серед жінок. Турнір державного рівня проводиться у Ковелі у друге поспіль, що свідчить про дуже потужну боксерську щколу та організацію змагань

20 років у Ковелі існує клуб "Господарочка"

   Ось уже майже 20 років у Ковелі існує клуб "Господарочка". Чимало дітей з задоволенням навчаються різним примудростям та секретам майбутніх господинь. Дівчата куховарять, шиють, вишивають, роблять різні декоративні вироби використовуючи дерево, метал та шкіру.

Фестиваль дружин юних пожежників

   Минулої пятниці у Палаці учнівської молоді ім. Івана Франка проходив міський єтап 14 всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників-рятівників. Організатором проведення фестивадю виступило управління освіти та науки ковельського виконавчого комітету

Різдвяні зустрічи з "Надією"

   11 січня у будинку "Просвіта" відбувся святковий концерт "Різдвяні вечори з "Надією". Привітати керівника студії естрадного співу Ірину Новожилову, а також учасників та глядачів прийшов заступник мера Ігор Прокопів

Програма святкування Новорічних заходів у Ковелі

   Програма святкування Новорічних заходів у Ковелі розпочала загальноміська акція відрахування останніх секунд коли головна міська ялинка засяяла новорічними вогнями.

У Ковелі розпочали виплату заощаджень

   Вже с початку цього тижня працівники ковельського відділення Ощадбанку, куди входять місто Ковель, Ковельський та Турійський райони проводять виплату заощаджень тим вкладникам, які пройшли процедуру реєстрації.

Шаховий фестиваль ""Ковельська зима"

   У Ковелі пройшов традиційний дитячий шаховий фестиваль ""Ковельська зима". У турнірі взяли участь 60 юних шахистів х різних куточків Волині.

Тарас Григорович Шевченко

   9 березня 1814 року у селі Моринці Звенигородського повіту Київської губерні, тепер це Черкаська область, у сімї кріпостного селянина народився Тарас Григорович Шевченко, майбутній український поєт та художник.

Змагання по стрільбі у школі №10

   27 лютого у стрілецькому залі середньої школи №10 відбулися змагання по стрільбі серед дівчат, юнаків та викладачів загальноосвітніх шкіл Ковеля присвяченні Дню захісника Вітчизни.

Вставки-конкурс дитячого малюнку "Зимовий калейдоскоп"

   Відкриття виставки-конкурсу дитячого малюнку "Зимовий калейдоскоп" перетворилось на справжне різдвяне свято. Відвідувачи одразу потрапили в зимову казку, яку намалювали юні ковельчани, талановиті художники, представники шкіл міста, студій та художньої школи.

© 1991 — 2013 | ТЦК — Телевізійний Центр Ковель. | Всі права захищено.
Використання матеріалів з сайту можливе лише за умови гіперпосилання наwww.pro.kovel.tv