Хор ветеранів війни та праці Ковеля


Свою творчу біографію хор ветеранів війни та праці Ковеля розпочав писати 20 років тому коли у місті була створена рада ветеранів. Основний кістяк колективу складали активні учасники хору, що був створений раніше при військоматі. Тоді хор налічував 65 учасників, в основному це були ветерани війни та праці, які з великим бажанням ходили на репетиції, виступали з концертами на День Перемоги, День захистника Вітчизни, День міста, на конкурсах та брали участь в усіх міських заходах. За останні 14 років хор виріс як кількістно так і якісно. На обласних фестивалях ветеранських хорів ковельчани вже вкотре займають призові місця. Цей колектив люблять і за виконавську майстерність, і за репертуар, що близький серцю багатьох слухачів, адже співають ці сивочолі учасники з орденами та медалями на грудях про те, що самі пережили, про війну, про любов до Вітчизни.
Є в репертуарі хору сучасні жартівливі, козацькі та патріотичні твори. На базі хору створені вокально-інструментальні ансамблі, дуети, квартети, співають солісти. Учасники беруть участь в роботі університету третього віку, який створено при раді ветеранів.
З нагоди 20-літнього ювілею у палаці учнівської молоді відбувся святковий концерт. Було присутньо чимало ветеранів війни та праці а такожпредставників міської влади.
Сюжети за 2007 рік

Випускний учнів шкіл Ковеля 2007р

   27 червня на центральній площі міста зібралось чимало ковельчан. Приводом стала урочиста лінійка, присвячена випуску учнів шкіл міста 2007р., на початку якої були покладені квіти до пам'ятників Лесі Українці, Тарасу Шевченку, до вічного вогню на меморіалі слави та Хреста Пам'яті.

1-го вересня в Україні відзначили "День знань"

   1-го вересня в Україні відзначили "День знань". Минулої суботи у ковельських школа пройшли традиційні урочисті лінійки, приурочені початку нового навчального року. на них діти обмінювалися враженнями про канікули

Звіти художньої самодіяльності 5-ї і 8-ї загальгноосвітніх шкіл

   В Палаці учнівської молоді пройшли звіти художньої самодіяльності 5-ї і 8-ї загальгноосвітніх шкіл та власне самих вихованців палацу. Гостинно зустрів присутніх духовий оркестр та виставка народно- прикладного мистецтва.

Школа №10 відзначила свій 20-літній ювілей

Нещодавно загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 відзначила свій 20-літній ювілей. З цієї нагоди в навчальному закладі було проведено ряд святкових заходів, зокрема у спортивному залі відбулась урочиста лінійка, на якій було присутньо чимало гостей, вчителів та учнів

Сольний концерт юної піаністки Тетяни Артемук

   У ковельській школі мистецтв відбувся другий в житті юної піаністки Тетяни Артемук сольний концерт. Перший вона давала навчаючись у 2-му класі музичної школи.

У Ковелі відбувся 5-й міжнародний турнір з легкої атлетики

10-го та 11-го січня в комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі м.Ковеля відбувся 5-й міжнародний турнір з легкої атлетики. Організаторами заходу виступили відділ фізичної культури та спорту ковельського міськвиконкому та дирекція комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.

День стрибуна

Нещодавно у комплексній ДЮСШ відбувся День стрибуна. Цей захід проходив за наказом обласного відділу культури та спорту. Під час змагань вихованці шкіл міста стрибали у довжину та висоту. В результаті найстрибкішими виявились учні 7-ї школи

Урочисте відкриття малої ванни басейну

Минулого понеділка в ДЮСШ відбулось урочисте відкриття малої ванни басейну, ремонт якої тривав з липня місяця. Протягом цього часу будівельники та працівники спортивної школи викладали плитку на стінах, підлозі та, власне, в басейні. також був проведений косметичний ремонт великої ванни басейну.

Шкільна спартакіада у Ковелі

   18 вересня у центральному парку проходили змагання з легкоатлетичного кросу серед учнів загальноосвітніх шкіл міста. Цей пробіг входить в залік шкільної спартакіади.

Обласні змагання з кросу

Нещодавно на берегах водосховища, що в с.Зелене, відбулись обласні змагання з кросу. Команди-учасники здобували очки в восьми забігах. В результаті перше місце посіла команда з Луцька, друге - за любешівськими спортсменами, а третє вибороли бігуни з Рожищ.

Всесвітній день олімпійського бігу

   19 червня у м.Ковелі проводився всесвітній день олімпійського бігу. На урочистому відкритті змагань з виступом та з привітаннями звурнувся до спортсменів міський голова Сергій Кошарук. Він побажав усім спортивного довголіття,

Великий бокс у Ковелі

   У Ковелі вперше в історії міста проводиться чемпіонат України з боску серед жінок. Урочисте відкриття турніру, який проходить в комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі, відбулось 13 грудня.

Чемпіонат України з боксу серед жінок у Ковелі

   З 13 по 18 лютого тривав перший в історії нашого міста чемпіонат України з боксу серед жінок. У змаганнях взяло участь 77 спортсменок із 17 областей України, АР Крим, міст Київ та Севастополь.

Всеукраїнський турнір з вільної боротьби у Ковелі

   1 квітня на базі ковельської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи відбувся всеукраїнський турнір з вільної боротьби на призи героя Великої Вітчизняної Війни Володимира Антоновича Смірнова. В змаганнях брало участь 176 юнаків та 25 дівчат.

Концерт лауреата обласних конкурсів Аліси Чернушенко

4 травня в актовому залі Ковельської школи мистецтв відбувся сольний концерт лауреата обласних конкурсів Аліси Чернушенко. Чимало друзів, знайомих та гостей, а саме делегації асоціації "Допомога дітям України" прийшли послухати приємні звуки флейти та саксофону.

Роботи Данилюка Валентина Петровича

   Чимало ковельчан, проходячи парком ім.Л.Українки бачили снігові скульптури - це роботи Данилюка Валентина Петровича, члена національної спілки художників України, який вже 4 роки живе у Ковелі. Його роботи також можна побачити в міському музеї.

День Ковеля

   1 липня чимало ковельчан взяло участь у святкуванні Дня свого міста, офіційне відкриття якого тривало на центральній площі. Щоб привітати жителів прибули офіційні делегації з Польщі, Росії, Литви, Білорусії. За традицією відкрив свято міський голова Сергій Кошарук

День Машинобудівника

   Нещодавно у Ковелі відзначили День Машинобудівника. Чимало представників "Ковельсільмашу" зібралося на площі ПКіТ ім.Шевченка щоб поздоровити та, власне, послухати привітання від керівників заводу та представників міської влади.

Дитинство - краща пора життя людини

   Дитинство - краща пора життя людини. І мабуть невипадково свято останнього дзвоника закінчує весну, а міжнародний День захисту дітей розпочинає пору відпочинку - літо.

Перший фестиваль духовної та патріотичної пісні

  11 років тому в селищі Голоби Ковельського р-ну відкрився перший фестиваль духовної та патріотичної пісні. З кожним роком він збагачувався все новими колективами, примножував свою роль у духовному вихованні молодого покоління.

Юний ковельський боксер Олексій Євдокимов.

  Нещодавно з чемпіонату України по боксу серед юнаків 1993р. народження, що проводився в м.Керч, повернувся юний ковельський боксер Олексій Євдокимов. В складі збірної команди області він вже неодноразово брав участь в змаганнях всеукраїнського рівня

Захід присвячений дню Європи.

   19 травня на базі професійного ліцею проходив фестиваль фізичної культури та спорту. В змаганнях брали участь загальноосвітні школи, навчальні заклади, установи та організації. Цей захід був присвячений дню Європи.

Всеукраїнський футбольний турнір черед хлопчиків 1998р

  Протягом минулого тижня на футбольному майданчику школи №3 тривав всеукраїнський футбольний турнір черед хлопчиків 1998р. народження. В наше місто завітали дві команди з Києва, з Сум, Луцька. Володимира-Волинського. В результаті 1-е місце виборола команда Луцька

Персональна виставка вишивок Ніни Габрилевич.

У ковельському міському історичному музеї відбулась презентація персональної виставки вишивок Ніни Габрилевич. Вже не один рік вона радує ковельчан своїм прекрасним мистецтвом. Її знають як активну учасницю різноманітних конкурсів та виставок творчих робін народної вишивки.

Вечір-портрет ветерана сцени Федора Гаврилейка

В День перемоги, 9 травня в народному Домі "Просвіта" відбувся вечір-портрет ветерана сцени Федора Гаврилейка. Через біографію Федора Омеляновича можна прослідкувати історію створення всього колективу художньої самодіяльності Народного Дому "Просвіта"

Відділення хронічного та гострого гемодіалізу.

   В ковельській міськрайонній лікарні з'явилось відділення хронічного та гострого гемодіалізу. Там хворі тричі на тиждень проходять курс лікування апаратом штучної нирки. В Ковелі та районі таких людей нараховується 12.

Спортивна акробатика у Ковелі

Міськрайонні змагання зі спортивної акробатики в залі міського народного Дому "Просвіта" стають традиційними. Парад учасників змагань, урочиста церемонія відкриття, артистизм та грація акробатів та емоційна підтримка уболівальників створюють справжнє спортивне видовище

Змагання по стрибках зі спортивної гімнастики

У Ковелі відбулись міськрайонні змагання по стрибках зі спортивної гімнастики серед хлопців та дівчат 1994-2002р.р. народження. На турнір було запрошено представників міської та районної влади

Ковельська міська гімназія відзначила свій 10-річний ювілей

Ковельська міська гімназія відзначила свій 10-річний ювілей. 19 грудня 1997р. у день одного з найбільших зимових свят - дня Миколи-чудотворця - на підставі рішення виконкому Ковельської міської Ради було відкрито навчальний заклад нового типу "Ковельська міська гімназія"

Презентація виставки вишивальниці Світлани Гладищук

Наше місто багате творчими людьми, які прославляють Ковель на всю Україну та за її межами, зокрема, чимало майстрів народної творчості. Напередодні Дня Незалежності у міському музеї відбулась презентація виставки творів талановитої ковельської вишивальниці Світлани Гладищук

Письменниця і педагог Ніна Горик

Письменниця і педагог Ніна Горик щирозапрошує мешканців Ковельщини, колег педагогів, своїх прихильників її таланту на творчий вечір "Вересневе сяйво", читаємо в місцевій газеті "Вісті Ковельщини". Бажаючих почути, прилинути до поетичного слова відомої волинської письменниці виявилося дуже багато.

Виступ хорової капелли з Холма разом з камерним оркестром "Надія"

Ввечері хорова капелла з Холма разом з камерним оркестром "Надія" ковельської школи мистецтв виступили з концертом у костелі святої Анни римо-католицької церкви, на що окрім католиків прийшло подивитися чимало справжніх поціновувачів мистецтва.

Прощальний вечір джазу у ковельській школі мистецтв

Прощальний вечір джазу у ковельській школі мистецтв відбувся завдяки викускникам школи Олександра Чамбули та Бориса Бабкіна. Особливим хвилюванням переповнена душа викладача Наталії Тишик, адже хлопці грають у фортепіанному дуеті уже 6 років.

Міжнародні змагання з веслування на байдарках і каное

Нещодавно на ковельському водосховищі пройшли міжнародні змагання з веслування на байдарках і каное, прсвячені Дню машинобудівника. Цей турнір уже традиційний і проводиться вже 23-й раз. Про високий статус змагань свідчить по три команди з Білорусії та Польщі

Виставка картин із львівської приватної галереї.

   У ковельському історичному музеї триває виставка картин із львівської приватної галереї. Вона була заснована у 2004р. кандидатом економічних наук, доцентом, а ниці викладачем трьох львівських вузів Вишневською Іриною Павлівною.

Спорт проти наркотиків та підліткової злочинності

Нещодавно у народному Домі "Просвіта" проводилась турнір-акція "Спорт проти наркотиків та підліткової злочинності". Захід проходив у вигляді матчевої зустрічі з кік-боксингу Волинь-Київ. В програмі акції окрім двобоїв глядачі, яких зібралось чимало в той вечір, переглянули фільм про шкоду наркотиків

З чемпіонату світу з боксу серед жінок повернулася Тетяна Коб

   До Ковеля з неофіційного чемпіонату світу з боксу серед жінок повернулася Тетяна Коб. Її на міському вокзалі вітали представники плади та друзі.
"В чемпионате учавствовало 40 стран, 8 человек в полуфинале с женской сборной Украины.

Вчитель вищої категорії Світлана Крисюк

   Триває урок математики у 6-А класі голобської загальноосвітньої школи. Вчитель вищої категорії Світлана Крисюк - одна з 30 конкурсантів, які цього року претендують на перемогу у рамках районного етапу всеукраїнського конкурсу "Вчитель року 2006".

Вхователь року 2006

   В пиміщенні дитячого садку №9 "Пролісок" відбулось закриття міського конкурсу "Вхователь року 2006". Метою конкурсу, який тривав місяці у навчальних закладах Ковеля, було сприяння підвищення майстерності педагогів

Вшанування лауреатів всеукраїнського конкурсу вчитель року

  Нещодавно в стінах 12-ї школи відбулось вшанування переможців та лауреатів міського етапу всеукраїнського конкурсу вчитель року. Цей конкурс, який тривав з 11 по 21 грудня, проводиться вже вдесяте. 10 років тому ковельські вчителі були в числі перших, хто взяв участь у всеукраїнських змаганнях.

На площі Ковеля продовжились розваги, на цей раз - козацькі

   У вівторок на центральній площі міста продовжились розваги, на цей раз - козацькі. Учні ковельської школи бойового гопака "Не гни, підкова" показали усім глядачам справжнє шоу, демонструючи своє мистецтво.

Концерт у римо-католицькому костелі Святої Анни

   У римо-католицькому костелі Святої Анни відбувся концерт камерного оркестру "Квінта" ковельської школи мистецтв, керівником якого є Тетяна Корнєва. Концерт зібрав чимало поціновувачів музики, а особливо - дітей. Звучали твори як класичних так і сучасних композиторів.

Один день із шкільного життя

   Нещодавно чимало школярів міста збирались щоб посміятись та пошуткувати на двох міських пів-фіналах конкурсу команд веселих та кмітливих під назвою "Один день із шкільного життя".

Пів-фінал обласного чемпіонату клубу веселих та кмітливих

У палаці учнівської молоді відбувся пів-фінал обласного чемпіонату клубу веселих та кмітливих юних інспекторів дорожньої автоінспекції. Зустрічалось три команди, а саме: вічний фіналіст команда "Коп" з Каменя-Каширського, любомльська команда "Драйв" та представники Ковеля - команда "Демо".

В серцях нащадків голос твій живе

   25 лютого у народному домі "Просвіта" відбувся літературно-мистецький вечір під назвою "В серцях нащадків голос твій живе". Цей захід був присвячений 136-й річниці з дня народження Лесі Українки.

Триває робота оздоровчих таборів Ковеля

   З 4 по 21 червня тривала робота оздоровчих таборів міста. Протягом цього часу у школах та в палаці учнівської молоді 1413 молодших школярів мали можливість відпочити після напруженого навчального року.

День святого Валентина, або ж день закоханих

   День святого Валентина, або ж день закоханих - саме це свято зустрічали 14 лютого в палаці учнівської молоді. Чарівні ведучі, посмішки присутніх, тепло сердець молодих людей - все нагадувало про те, що незабаром прийде весна.

День Матері в Україні

   День Матері в Україні святкують 1929р. з ініціативи Олени Киселівської, редактора тижневика "Жіноча доля". З нагоди цього свята у нашому місті було проведено ряд заходів. У ковельський пологовий будинок з привітаннями до мам-породіль завітали представники міської влади.

Футбольні баталії в Ковелі

   Минулої п'ятнці закінчився літній турнір з мініфутболу серед команд установ, підприємств та організацій. Футбольні баталії в Ковелі тривали три тижні на майданчиках 13-ї та 3-ї шкіл. В змаганнях, які проходили по круговій системі взяло участь 12 команд, 2 з яких - із району

Дня молоді у Ковелі

   Протягом відзначення Дня молоді, який у Ковелі святкували 24 червня, тривало чимало масових заходів, зокрема спортивних. На майданчиках міста відбулись змагання з міні-футболу, в яких взяло учать 8 команд міста.

Робота митниці

   Як нам повідомили у відділі митного оформлення №2 волинської митниці, де власне і здійснюють митне оформлення транспортних засобів при їх ввезенні в Україну, за минулий рік працівниками відділу оформлено 12272 вантажних митних декларації та видано 10477 посвідчень на реєстрацію

У Ковельській школі мистецтв відбувся випускний вечір

Нещодавно у Ковельській школі мистецтв відбувся випускний вечір. Чимало викладачів, учнів та їх батьків прийшли привітати юних музикантів. У цьому році близько 50 випускників отримали свої заслужені дипломи.

Ковесльський історичнй музей

Нещодавно працівники ковеслького історичного музею відзначали своє професійне свято. Створення цього закладу співпало з початком формування української державності. Становлення його проходило дуже важко, однак незважаючи на труднощі ковельський історичний музей повільно але помітно ріс.

Концерт з нагоди новорічно-різдвяних свят

Справжнє свято душі створили для усіх присутніх у народному домі "Просвіта" з нагоди новорічно-різдвяних свят учасники студії естрадного співу "Надія" на чолі з керівником Іриною Новожиловою. Традиційна різдвяна акція мала благодійний характер

Концерт учасників студії естрадного співу "Надія"

   Нещодавно для учасників студії естрадного співу "Надія", що у будинку "Просвіта", сталася визначна подія - вони дали осоливий концерт, який мав вирішити надання студії "Надія" звання "Зразкового дитячого колективу". Концертна програма була представлена на два відділення.

Нескорені духом

   Нещодавно у ковельському історичному музеї відбулась церемонія нагородження переможців конкурсу дитячого малюнку під назвою "Нескорені духом". Виставка картин юних ковельських художників присвячувалась 65-й річниці з часу утворення Української Повстанської Армії.

Святокування Дня Незалежності України

   24 серпня ковельчани святокували День Незалежності України. Розпочалось його відзначення у храмах міста, а продовжилось у парку культури і відпочинку ім.Л.Українки. Мабуть через спеку чи відсутність виїздної торгівлі ковельчан та гостей міста на алеях парку було мало.

Новорічні витівки нечистої сили

   Біля центральної ялинки міста була проведена розважальна програма "Новорічні витівки нечистої сили". Тут зібралося безліч дітей, які розказували віршики та відгадували загадки. Розважали дітей казкові персонажі Лєший з бабою Ягою. Згодом з'явився дід Мороз

Чарівні ведучі запросили на свято королеву Знань.

   Нещодавно відбулось вшанування переможців міських олімпіад та конкурсів серед учнів 1-4 класів. Гостинно відкрила свої двері для гостей міська гімназія. Чарівні ведучі - юні гімназисти - запросили на свято королеву Знань.

160 вихованців Ковеля були відзначені грамотами

    Уже стало доброю традицією у нашому місті навесні вшановувати дітей, які показали себе наполегливими, старанними та ерудованими учнями. Це призери обласних та міських олімпіад з базових дисциплін, конкурсу-захисту дослідницьких робіт та турнірів

Урочисті збори з нагоди Дня працівника освіти

   Минулого четверга у народному домі "Просвіта" пройшли урочисті збори з нагоди Дня працівника освіти, який у цьому році відзначають 7-го жовтня. Чимало вчителів, вихователів, ветеранів галузі покинули свої школи, дитсадки щоб послухати привітання від представників міської влади

У Ковелі відзначали 62-у річницю перемоги

   Ніколи в пам'яті народній не згаснуть полум'яні роки війни, бо це наша історія, наша біль і наша гордість. 9 травня ми відзначали 62-у річницю перемоги у Великій Вітчизняній війні. З цього приводу 8 травня на кладовищі та 9 на меморіалі слави відбулись мітинги

Концерт каерних оркестрів "Квінта"

   Нещодавно у народному домі "Просвіта" відбувся концерт каерних оркестрів "Квінта" та лауреата обласної мистецької премії камерного оркестру волинської філармонії "Кантабіле". Це був неаби який подарунок усім ковельським поціновувавчам класичної музики

Відбірковий тур телевізійної програми "Південний експрес"

   Нещодавно ковельський палац ім.Шевченка приймав гостей - юних артистів із областей західного регіону. Відбувся відбірковий тур телевізійної програми "Південний експрес". Фінал конкурсу завершиться влітку у місті Ялта.

Турнір з плавання "Ковельська весна 2007"

   28 та 29 березня в басейні комплексної дитячо-юнацької спортивної школи відбулись змагання третього відкритого традиційного міжнародного турніру з плавання "Ковельська весна 2007". В змаганнях взяло участь 120 спортсменів з дев'яти міст, а саме Замость, Брест, Кобрин, Червоноград,

Підтвердження звання "Народний аматорський"

   Нещодавно у народному домі "Просвіта" зібралось чимало ковельських музикантів. Приводом стала чергова атестація аматорських колективів на підтвердження звання "Народний аматорський". Екзаменували виконавців представники обласного управління культури.

Громадська організація "Реабілітаційний центр"

Вже 10 років люди з обмеженими можливостями відвідують громадську організацію "Реабілітаційний центр". Там вони займаються спортом, різними видами образотворчого мистецтва, вивчають мольську мову та, власне, спілкуються з друзями, чого їм дуже не вистачає у повсякденному житті.

Вечірка волинських дайверів на березі водосховища в Хрінниках

   Кількість любителів підводного полювання на рибу серед волинян невпинно зростає. Останнє тому підтвердження - передноворічна корпоративна вечірка волинських дайверів на березі водосховища в Хрінниках.

Анна Рибицька - юна ковельська поетеса

   Анна Рибицька - юна ковельська поетеса - навчається в міській гімназії. До написання поезії її надихнув Лєрмонтов та її вчителька з зарубіжної літератури Неля Юріївна. Аня виховувалась в сім'ї для якої духовні цінності важливіші ніж матеріальні.

14-річна Оксана Росінчук

   Для 14-річної Оксани Росінчук хвилини спілкування з вчителями в радість. До кожного уроку дівчинка готується старанно, завжди дослухається до порад наставників. Вже третій рік поспіль квартира, де Оксана проживає разом із 16-річним братом та мамою, заміняє їй школу.

Шаховий фестиваль "Ковельська весна 2007"

   19-20 травня у комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся обласний дитячий шаховий фестиваль "Ковельська весна 2007". В змаганнях взяло участь 52 шахісти з міст Луцька та Володимира-Волинського.

Пом'янути поета прийшли чимало ковельчан

  Нещодавно у Народному домі "Просвіта" відбувся вечір, присвячений 193-й річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Пом'янути поета прийшли чимало ковельчан, зокрема представники міської влади, політичних партій, громадських організацій та шанувальників його творчості.

146-річчя з дня перепоховання Т.Шевченка

   22 травня з нагоди 146-річниці з дня перепоховання Т.Шевченка на Черничій горі у Каневі у Ковелі біля пам'ятника Кобзарю відбувся перший в історії міста мітинг з цієї нагоди. В той день прийшло чимало людей щоб вшанувати пам'ять про Кобзаря.

Перше вересня - день знань

   Перше вересня - день знань, початок нового навчального року. Скільки цікавого та ще незвіданого чекає на школяріів. Сьогодні вони з особливо піднесеним настроєм святково вбрані поспішають до рідної школи, котра вже стала для них другим домом на довгих 12 років

Музичні вечори Остапа Шутка

   Нещодавно у Ковелі відбувся концерт одного з найвидатніших скрипалів України Остапа Шутка. Цей виступ проходив в рамках його проекту "Музичні вечори Остапа Шутка", який розпочався три роки тому. Протягом цього часу він їздить з концертами, а їх близько 100 в рік

На базі ВАТ "Ковельсільмаш" відбувся День депутата

   Першим депутати відвідали корпус, у якому розміщено ковальсько-пресове підприємство. Воно почало випускати продукцію ще ц 1978р. для сільськогосподарського машинобудування, нафтопереробної вуглевидобувної та металургійної промисловості.

Свято-Воскресенському собору, що у Ковелі, виповнилось 130 років

   16 жовтня Свято-Воскресенському собору, що у Ковелі, виповнилось 130 років. Чимало вірян зібралось щоб послухати привітання святих отців та представників обласної, районної та міської влади а також взяти участь у хрестній ході з молебнем навколо собору.

Презентація нової книги Валентина Мороза "Україна у ХХст."

   Відзначення Дня Соборності України у нашому місті розпочалось в міському історичному музеї. Там на запрошення міської влади відбулась презентація нової книги нашого земляка відомого українського історика, професора Валентина Мороза "Україна у ХХст.".

Концерт двух ковельських колективів "Soft minor" та "ХТМ"

   Нещодавно у ковельській школі мистецтв, що в мікрорайоні "Сільмаш", відбувся так званий сейшн - концерт двух ковельських колективів "Soft minor" та "ХТМ". Послухати музикантів прийшло близько 80 їх шанувальників.

Пов'язати своє життя з піснею

Чимало ковельчан чули про зразковий колектив студії естрадного співу "Надія", а зокрема про її вихованицю Ольгу Солушкіну. Вона навчається у викладача Галини Георгіївни Новожилової з 8-ми років і стільки ж триває їхнє знайомство.

Урочисті збори з нагоди дня фізичної культури і спорту.

   Незодавно в палаці учнівської молоді відбулись урочисті збори з нагоди дня фізичної культури і спорту. Були присутні найкращі спортсмени міста, провідні тренери, вчиталі фізичної культури загальноосвітніх шкіл міста. Першим до присутніх звернувся міський голова Сергій Кошарук

Заходи з нагоди дня фізичної культури та спорту у Ковелі

   З нагоди дня фізичної культури та спорту у Ковелі відбулось чимало заходів у рамках олімпійського тижня. Зокрема на бульварі Л.Українки відбувся відкритий олімпійський урок, у якому взяли учать усі заклади міста загальним числом учасників понад 280 чоловік.

Змагання із спортивного танцю в ПКіТ ім.Шевченка

   Усі ми мріємо бачити наших дітей здоровими, гарними, розумними. Але мріяти замало. В кожну мрію потрібно вкласти багато праці, наполегливості і творчого бажання щоб втілити її в життя.

Фестиваль "Танцююче місто" у Ковелі

   Найбільший на Волині зал ім.Т.Шевченка, який вміщує 1000 глядачів, був переповнений під час проведення першого у Ковелі фестивального конкурсу "Танцююче місто". Участь у конкурсі, який відбувся за підтримки міського голови та багатьох спонсорів, взяли 13 колективів

Реконструкції танцювального залу народного дому "Просвіта"

   Більше ніж два місяці тривали роботи по реконструкції танцювального залу народного дому "Просвіта", на які з міського бюджету було передбачено майже 90.000грн. Дизайнери фірми "Верес" запропонували найбільш вдалу гаму художнього оформлення зали.

Обласний огляд-конкурс театральних колективів училищ

   Минулого тижня в палаці учнівської молоді відбувся обласний огляд-конкурс театральних колективів професійно-технічних училищ та навчальних закладів. Організаторами виступили управління освіти і науки облдержадміністрації,

Обласний огляд-конкурс фолкльорних колективів

  17 березня у палаці учнівської молоді відбувся обласний огляд-конкурс фолкльорних колективів серед учнів загальноосвітніх шкіл, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів, ліцеїв та інтернатів.

Традиційний турнір на призи Анатолія Тимощука.

8 команд взяло участь у традиційному турнірі на призи вихованця волинського футболу колишнього гравця луцької "Волині", донецького "Шахтаря", а нині санкт-петербурзького "Зеніту" та збірної України Анатолія Тимощука.

Відкриття навчального року університету третього віку

У минулу п'ятницю у приміщенні міської ради ветеранів війни, праці та Збройних сил відбулась урочиста церемонія відкриття вже третього навчального року університету третього віку. У цьому закладі люди похилого віку навчаються на 4-х факультетах, а саме: правознавство, медицина, мистецтво

Збори з нагоди 65-ї річниці з дня створення УПА

   Нещодавно у народному домі "Просвіта" відбулись урочисті збори з нагоди 65-ї річниці з дня створення Української Повстанської Армії. У них взяли участь представники міської влади, жителів міста та, власне, учасників визвольних змагань.

Творчість, майстерність, досконалість - це насамперед наполеглива праця

   "Творчість, майстерність, досконалість - це насамперед наполеглива праця." Ці слова Василя Сухомлинського стали дивізом обласного семінару директорів позашкільних навчальних закладів волинської області на тему "Позашкільна освіта та її роль в освітньому та виховному просторі".

Вернісаж особистостей

   Навчальний рік добігає кінця. Саме це пора підводити підсумки досягнень та здобутків. Уже стало доброю традицією в цей весняний час вшановувати тих дітей, які показали себе як наполегливі, старанні та ерудовані учні.

Фестиваль серед вихованців дошкільних навчальних закладів

   17 квітня у палаці учнівської молоді проводився міський фестиваль серед вихованців дошкільних навчальних закладів під назвою "Веселі нотки". Метою цього традиційного фестивалю є виявлення нових талантів у дошкільнят.

Змагання за програмою "Веселі старти"

   21 березня у комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі відбулись змагання за програмою "Веселі старти". Цей захід був присвячений міжнародному Дню здоров'я. В різноманітних естафетах взяло участь понад 200 школярів 4-х класів загальноосвітніх шкіл міста.

Змагання у комплесній дитячо-юнацькій спортивній школі

   Нещодавно у комплесній дитячо-юнацькій спортивній школі пройшли обласні сімейні змагання "Тато, мама і я - спортивна сім'я". Участь брали родини з усіх районів нашої області. У програмі змагань було шість різноманітних конкурсів.

Обласні сімейні змагання "Тато, мама і я - спортивна сім'я"

   У комплесній дитячо-юнацькій спортивній школі пройшли обласні сімейні змагання "Тато, мама і я - спортивна сім'я". У турнірі взяли участь 8 команд, які змагались у шести конкурсах. Найспортивнішою сім'єю міста стала сім'я Шкурупій, яка представляла 1-у школу

Вшанування переможців виставки "Великодня веселка"

   10 квітня у ковельському історичному музеї відбулось вшанування переможців виставки "Великодня веселка". Цей конкурс великодніх писанок та пасхальних композицій є традиційний і проходить у стінах музею вже водинадцяте, але шороку набуває все більшої популярності.

Хор ветеранів війни та праці Ковеля

   Свою творчу біографію хор ветеранів війни та праці Ковеля розпочав писати 20 років тому коли у місті була створена рада ветеранів. Основний кістяк колективу складали активні учасники хору, що був створений раніше при військоматі.

Конкурс талантів юних читців

  У палаці учнівської молоді відбувся конкурс талантів юних читців, присвячений 193-й річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. метою конкурса стало виховання пошани та любові до творів Шевченка, прилучення учнівської молоді до мистецтва слова,

Змагання з волейболу серед юнаків та дівчат.

  25-го та 26-го січня у спортивному залі комплексної дитячо-юнацької спортивної школи відбулись змагання з волейболу серед юнаків та дівчат. Турнір проходив як заліс спартакіади спортивних клубів загальноосвітніх шкіл міста.

Зональні змагання з волейболу на Волині

   У комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі відбулись зональні змагання з волейболу третьої літньої спартакіади ігр Волині. Серед чоловіків за перемогу боролись 6 команд. Наші земляки посіли 1-е місце, перегравши команду Старої Вижви, а третє місце посіли волейболісти із Ратного.

Випускний учнів шкіл міста 2007р

   27 червня на центральній площі міста зібралось чимало ковельчан. Приводом стала урочиста лінійка, присвячена випуску учнів шкіл міста 2007р., на початку якої були покладені квіти до пам'ятників Лесі Українці, Тарасу Шевченку, до вічного вогню на меморіалі слави та Хреста Пам'яті.

"Зимовий калейдоскоп" у Ковелі

   Різдвяно-новорічні свята - улюблена пора дітей. Незабутні миттєвості цих свят у кольорах та відтінках відтворили учасники традиційного щорічного конкурсу дитячого малюнку "Зимовий калейдоскоп", який у Ковелі проводили уже 12-й раз

Звітний концерт школи мистецтв

   Звітний концерт школи мистецтв - це завжди особливе свято у нашому місті. Де ж як не тут послухаєш чарівні звуки класичної музики, доторкнешся душею до справжнього високого мистецтва.

© 1991 — 2013 | ТЦК — Телевізійний Центр Ковель. | Всі права захищено.
Використання матеріалів з сайту можливе лише за умови гіперпосилання наwww.pro.kovel.tv