Допомога від громадської організації "Реалібітаційний центр"


 Діти та молодь з особливими потребами мають потяг до мистецтва, бо в ньому вони знаходять таку потрібну відраду для душі, можливість самовираження. Освоїти деякі види мистецтва, реалізовати свої мистецькі здібності, та продемонструвати перед громадкістю свої нові роботи  неповносправним допомогає громадська організація "Реалібітаційний центр", яка є безприбутковою організацією що переслідує виключно благодійну та милосердну мету. На добровільній основі обєднує і згуртовує батьків, родичів, опікунів та фахівців для всебічної допомоги дітям, яки не володіють в повному обсязі  навиками самообслуговування та потребують тривалої допомоги та підтримки протягом усього життя.
Сюжети за 2006 рік

Перше вересня у Ковелі 2006

  Школи Ковеля святкують початок нового шкільного року. З нагоди Дня знань представники Ковельської міськради та спонсори привітали освітян і відмітили подарунками дітей з малозабезпечених сімей та вихованців "Реабілітаційного центру".

У ЗОШ №3 - новий спортивний майданчик

   Міністерством сім'ї, молоді та спорту виділено 1,5 мільйона гривень для побудови 22 спортивних майданчиків у Волинські області. У ковельській спеціалізованій школі №3 відбулося відкриття першого спортивного майданчика із штучним покриттям.

Ковельська музична школа святкує ювілей

  24 листопада у Народному домі "Просвіта" відбувся концерт, присвячений п'ятидесятиріччю ковельської музичної школи.

Кубок Волині з кікбоксінгу у Ковелі

  28 та 29 жовтня у Ковелі відбувся кубок Волині з кікбоксінгу. Команда ковельського клубу "Сават" посіла друге місце, поступившись одним очком своїм суперникам -- команді ВДУ з міста Луцька.

Прес-конференція боксерів у Ковелі

  Відбулася прес-конференція з нагоди матчевої зустрічі національних жіночих збірних команд з боксу Польщі та України. У Ковелі зустріч такого рівня відбудеться вперше.

Жіночій бокс у Ковелі

   15 жовтня в приміщенні комплексу ковельської ДЮСШ матчевою зустріччю завершився двотижневий навчально-тренувальний збір жіночих команд Польщі та України в плані підготовки до чемпіонату, який відбудеться у Києві.

Кубок Волині з вільної боротьби

  Днями у Ковелі проходив Кубок Волині з вільної боротьби. Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали Олег Стуков, Олег Нойніц і Євгенія Мілєхіна.

13 серпня -- День будівельника

  13 серпня відмічали своє професійне свято працівники будівельної галузі. Міський голова Сергій Кошарук запросив керівників будівельних колективів для обговорення проблем галузі.

У Ковелі відзначили День захисту дітей

  Розпочалось свято дитинства у Ковелі з фестивалю дитячої пісні "Ми діти твої Україно".

Ковель відзначає День міста

  У першу неділю липня у Ковелі відзначають День міста. З цієї нагоди відбулось чимало заходів.

Посадка дерев -- нова традиція ковельчан

   З легкої руки міського голови щорічна висадка дерев вже стала традицією. Примітно, що посадкою дерев займалися як представники виконавчого комітету так і підприємці.

Концерт з нагоди 150-річчя з дня народження І. Я. Франка

   4 серпня у ковельському Народному домі "Просвіта" відбувся благодійний концерт, присвячений сто п'ятидесятій річниці з дня народження Івана Яковича Франка.

У Ковелі відбувся турнір з нагоди Дня Незалежності

   У Ковелі до Дня Незалежності України на стадіоні "Верес" відбувся турнір з футболу, в якому взяли участь десять команд у двох вікових категоріях.

День нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

  У ковельському Народному домі "Просвіта" відбулися урочисті збори з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, який співпав з 30-тіччям з дня заснування Волинського лінійно-виробничого управління магістральних газопроводів.

Ковель та Хелм -- міста-партнери

  З 22 по 24 вересня у польському місті Хелм відзначався 10-річний ювілей з нагоди підписання партнерської угоди між містами Ковель та Хелм. Цими днями тут відбулися спортивні змагання, книжкові та фотовиставки, виступи творчих колективів України та Польщі.

Ювілей монумента жертвам Другої світової війни у Ковелі

   З нагоди десятиріччя з дня відкриття монумента жертвам Другої світової війни біля пам'ятника відбувся мітинг, на якому виступали представники міської та обласної влади, Українського фонду єднання, громадськості міста, ветерани.

У дитсадку №7 відзначають Міжнародний день інвалідів

  У ковельському дитячому садочку №7 за участю вихованців закладу відбулися "українські вечорниці" з нагоди Міжнародного дня інвалідів.

Свято урожаю на центральній площі Ковеля

  Днями на центральній площі міста відбулося свято урожаю та виставка виробів декоративно-прикладного мистецтва. На ярмарку свою продукцію представили близько двадцяти підприємств міста та області.

Ковельська станція юних техніків готується до ювілею

У наступному році відбудеться п'ятдесят років з дня заснування Ковельської міської станції юних техніків. За цей час у різних гуртках технічною творчістю займались тисячі школярів, з яких згодом виросли здібні інженери та конструктори.

Рух "Не будь байдужим" у Ковелі

   У Ковель завітали представники неполітичного громадського руху "Не будь байдужим", цілями якого є популяризація української мови та культури.

Спартакіада у Ковельській виховній колонії

  В рамках щорічного проведення спартакіад серед засуджених виховних установ України у Ковельській виховній колонії відбулися змагання з вісімнадцяти видів спорту. Підведення підсумків спартакіади було приурочене Дню незалежності України.

КВК. Конкурс юних інспекторів руху

   У Народному домі "Просвіта" пройшов десятий обласний конкурс юних інспекторів руху. Метою заходу є попередження дитячого транспортного травматизму.

Дев'ятий фестиваль вуличних і дворових капел у Ленчне

   У польському містечку Ленчна (Leczna) Люблінського Воєводства відбувся дев'ятий фестиваль вуличних і дворових капел, який у цьому році набув міжнародного характеру. На протязі двох днів музичний фольклор своїх країн представляли артисти з Польщі, України та Угорщини.

"Міс школярка 2006" у Ковелі

  У Палаці учнівської молоді відбувся традиційний конкурс "Міс школярка 2006". Старшокласниці шкіл міста демонстрували свої таланти у музиці, танцях, співі.

Змагання з мотокросу пам'яті В'ячеслава Шишука

  В урочищі Люблинець Ковельського району відбулися змагання з мотокросу пам'яті першого президента Федерації автомотоспорту Волинської області В'ячеслава Шишука

Свято посвяти в юні музиканти

  Напередодні Міжнародного дня музики у Ковельській школі мистецтв відбулося традиційне загальношкільне свято посвяти в юні музиканти. У дійстві брали участь як вихованці школи мистецтв так і її випускники.

"Не байдужі" у Ковелі

   У Ковелі відбувся концерт на підтримку акції "Не будь байдужим", мета якої відновлення громадської свідомості. Завдяки учасникам цієї акції, які вже рік подорожують країною з метою популяризації української мови та культури,

"Лісова пісня" лунає у Ковелі

5 та 6 серпня у Ковелі відбулося літературно-мистецьке свято "Лісова пісня" у якому взяли участь відомі майстри слова та митці України.

Святкування Дня незалежності у Ковелі

   З нагоди п'ятнадцятої річниці незалежності України у центральному парку ім.Лесі Українки відбулися святкові заходи -- графіті-акція у дитячому містечку, різноманітні конкурси та показові виступи Ковельської школи Бойового гопака, турнір з швидких шахів та інші.

Harmonia Nobile у Ковелі

   Вперше у Ковелі у Народному домі Просвіта відбувся виступ відомого у Європі колективу академічного камерного оркестру Івано-Франківської обласної філармонії Harmonia Nobile.

Ковельщина -- партизанський край

   З нагоди Дня партизанської слави представники міської влади та громадських організацій міста запросили колишніх учасників партизанського та підпільного руху до школи №8 де їх привітали із святом та вручили вітальні листівки та грошову допомогу.

Міжнародний пленер на хвилях Пісочного

   14 серпня на мальовничих берегах озера Пісочне Старовижівського району розпочався міжнародний пленер пейзажного живопису, присвячений Ковельським відділенням Українського фонду культури до Дня Незалежності України.

Допомога від громадської організації "Реалібітаційний центр"

   Освоїти деякі види мистецтва, реалізовати свої мистецькі здібності, та продемонструвати перед громадкістю свої нові роботи  неповносправним допомогає громадська організація "Реалібітаційний центр", яка є безприбутковою організацією що переслідує виключно благодійну та милосердну мету.

У "Реабілітаційному центрі" день відкритих дверей

   У громадській організації Реабілітаціїний центр проведено черговий день відкритих дверей.

Ковельські шахісти -- кращі

   У Ковелі пройшли четверті ігри Волині на першість області з шахів, у яких прийняло участь 14 команд.

Святкування Дня фізичної культури і спорту у Ковелі

  У Ковелі відбулася ланка заходів присвячених до Дня фізичної культури і спорту у яких взяли участь навчальні заклади міста спортивні клуби та колективи фізичної культури підприємств.

"Тато, мама і я -- спортивна сім'я"

   У ковельскій комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі відбулися обласні фінальні змагання спортивних сімей під назвою "Тато, мама і я -- спортивна сім'я", у яких взяли участь п'ять сімей з різних регіонів області.

У Ковельській школі №10 проведено змагання по стрільбі

  У приміщенні стрілецького тиру ковельської ЗОШ №10 відбулися змагання по стрільбі з пневматичної гвинтівки серед первинних організацій ТСО України шкіл і навчальних закладів міста. Захід приурочений п'ятнадцятій річниці Збройних сил України 

У Ковелі стартував призов "Весна 2006"

   5 квітня і у Ковельському військовому комісаріаті відбулася урочиста відправка першої партії призовників до лав Збройних сил України. Майбутніх вояків привітали офіцери військкомату, представники влади, правоохоронних органів і громадськості міста.

Святкування Дня святого Миколая у Ковелі

   У Палаці учнівської молоді відбувся святковий концерт за участю дитячих колективів Ковеля. Також глядачів із святом привітали протоієрей Анатолій Олександрук, міський голова Сергій Кошарук та інші громадські діячі міста.

У Ковелі діє Університет третього віку

   Нещодавно відбулося відкриття нового академічного року в університеті третього покоління, який діє при міському Будинку ветеранів вже другий рік поспіль. Ректором цього закладу е Софія Сагаль, а проректором Клавдія Савчук.

Міжнародна делигація з міста Утена відвідала Ковель

   Минулого тижня Ковель відвідала міжнародна делигація з міста Утена, що в Литві. Зустріч відбулася вгімназії. Зустріли гостей згідно українських традицій-короваєм на вишитому рушнику.

Експозиція "Твої герої Україна"

   22 серпня у міському історичному музеї було відкрито дві виставки. В експозиції "Твої герої Україна" було представленно фотоматеріали та документальні речі на тему української символіки. На особливу увагу заслуговують матеріали, які були передані братством УПА з м.Луцька

Благодійний фестиваль "Золота підкова"

   Традеційно, ось уже девять років, до дня машинобудівника проводиться благодійний фестиваль "Золота підкова". У цьому році Ковельщина приймає учасників з 11 областей України та республики Молдова

© 1991 — 2013 | ТЦК — Телевізійний Центр Ковель. | Всі права захищено.
Використання матеріалів з сайту можливе лише за умови гіперпосилання наwww.pro.kovel.tv