Нововведення уряду порушили розміренний ритм швейниківУ кабінеті директора виробничо-комерційній фірмі "Ковель" Федіра Жунке телефон практично не замовкає. Нововведення уряду порушили розміренний фабричний ритм в корпоративному середовищі швейників. В умовах нестачі оборотніх коштів, низької ліквідності основних фондів введення авальованного векселю означає по суті відміну давальницьких схем переробки серовини на території України.
Сюжети за 2005 рік

Авіобомби на дні Турії. Відео.

Чутки про те, що в районі водоспаду на дні річки Турії знаходяться авіобомби часів Другої Світової війни, гуляли по місту і раніше, але документальних підтвержень тоиу не було. Цого року небезпечний підводний арсенал став помітною декорацією підводного світу на дні Турії

Пам'яті Папи Івана Павла ІІ

  З кінця минулого тижня міський костел Святої Анни Обрамленний прапорами з чорними стрічками на знак трауру за померлим пантифіком.

Ансамбль "Пірует" в числі лауреатів конкурсу

  Ритми сьогоднішнього дня у виконанні юних танцюристок клубу сучасної хореографії з Ковеля переконали жюрі всеукраїнского телевізійного конкурсу "Премєр Ліга", який пройшов в останні дні жовтня у Рівному назвати ансамбль "Пірует" в числі лауреатів конкурсу.

Багато позитивних емоцій в залі Народного Дому "Просвіта"

   В залі Народного Дому "Просвіта" в той день можна було спостиригати багато позитивних емоцій. Причому діти з особливими потребами, не лише слухали напутні слова дорослих та отримували грамоти, подяки та подарунки, а і самі були активними учасниками свята.

Нововведення уряду порушили розміренний ритм швейників

   У кабінеті директора виробничо-комерційній фірмі "Ковель" Федіра Жунке телефон практично не замовкає. Нововведення уряду порушили розміренний фабричний ритм в корпоративному середовищі швейників.

Церква з богатою і не простою історією

  Ковельчани з любовью називають цей храм по вулеці соборній-Наша Українська Церква. Церква з богатою і не простою історією, яка занурюється аж на початок 16 століття.

Світлиця ксвельської філії "Союзу Українок" наче кімната музею

 Світлиця ксвельської філії "Союзу Українок" наче кімната музею. На стендах і фотографіях памятні події недавноминулого, ексклюзивні минулості довоєнних буднів.

Від веселих стартів, до пароолімпійських медалей

 У святковий зимовий день у спортивному залі ковельської загальноосвітньої школи №11, під девізом "Від веселих стартів, до пароолімпійських медалей" відбулися обласні змагання "Веселі старти". У програмі спартакіади "Повір у себе" серед дітей з наслідками ДЦП  та враженням ОРА.

Всеукраїнські змаганння серед юнаків з волейболу

   Декілька днів поспіль у спортивному залі Ковельської дитячо-спортивної школи проходили волейбольні баталії Всеукраїнських змагань серед юнаків 1991-1992 років народження. Участь у цьому турнірі взяли 11 команд-учасниць

© 1991 — 2013 | ТЦК — Телевізійний Центр Ковель. | Всі права захищено.
Використання матеріалів з сайту можливе лише за умови гіперпосилання наwww.pro.kovel.tv