Всеукраїнські змаганння серед юнаків з волейболуДекілька днів поспіль у спортивному залі Ковельської дитячо-спортивної школи проходили волейбольні баталії Всеукраїнських змагань серед юнаків 1991-1992 років народження. Участь у цьому турнірі взяли 11 команд-учасниць, яки представляли спортивні школи та групи підготовки волейбольних клубів України. За підсумком змагань перше місце виборола команда Київського спортивного інтернату. Друге місце в напруженнійборотьбі здобула команда з Новоград-Волинська, а третє місце здобула команда Запоріжжя.Сюжети за 2005 рік

Авіобомби на дні Турії. Відео.

Чутки про те, що в районі водоспаду на дні річки Турії знаходяться авіобомби часів Другої Світової війни, гуляли по місту і раніше, але документальних підтвержень тоиу не було. Цого року небезпечний підводний арсенал став помітною декорацією підводного світу на дні Турії

Пам'яті Папи Івана Павла ІІ

  З кінця минулого тижня міський костел Святої Анни Обрамленний прапорами з чорними стрічками на знак трауру за померлим пантифіком.

Ансамбль "Пірует" в числі лауреатів конкурсу

  Ритми сьогоднішнього дня у виконанні юних танцюристок клубу сучасної хореографії з Ковеля переконали жюрі всеукраїнского телевізійного конкурсу "Премєр Ліга", який пройшов в останні дні жовтня у Рівному назвати ансамбль "Пірует" в числі лауреатів конкурсу.

Багато позитивних емоцій в залі Народного Дому "Просвіта"

   В залі Народного Дому "Просвіта" в той день можна було спостиригати багато позитивних емоцій. Причому діти з особливими потребами, не лише слухали напутні слова дорослих та отримували грамоти, подяки та подарунки, а і самі були активними учасниками свята.

Нововведення уряду порушили розміренний ритм швейників

   У кабінеті директора виробничо-комерційній фірмі "Ковель" Федіра Жунке телефон практично не замовкає. Нововведення уряду порушили розміренний фабричний ритм в корпоративному середовищі швейників.

Церква з богатою і не простою історією

  Ковельчани з любовью називають цей храм по вулеці соборній-Наша Українська Церква. Церква з богатою і не простою історією, яка занурюється аж на початок 16 століття.

Світлиця ксвельської філії "Союзу Українок" наче кімната музею

 Світлиця ксвельської філії "Союзу Українок" наче кімната музею. На стендах і фотографіях памятні події недавноминулого, ексклюзивні минулості довоєнних буднів.

Від веселих стартів, до пароолімпійських медалей

 У святковий зимовий день у спортивному залі ковельської загальноосвітньої школи №11, під девізом "Від веселих стартів, до пароолімпійських медалей" відбулися обласні змагання "Веселі старти". У програмі спартакіади "Повір у себе" серед дітей з наслідками ДЦП  та враженням ОРА.

Всеукраїнські змаганння серед юнаків з волейболу

   Декілька днів поспіль у спортивному залі Ковельської дитячо-спортивної школи проходили волейбольні баталії Всеукраїнських змагань серед юнаків 1991-1992 років народження. Участь у цьому турнірі взяли 11 команд-учасниць

© 1991 — 2013 | ТЦК — Телевізійний Центр Ковель. | Всі права захищено.
Використання матеріалів з сайту можливе лише за умови гіперпосилання наwww.pro.kovel.tv