Фірма "Konica" розігрує призи


Ковельська мережа магазинів "Konica" підбила підсумки Новорічно-Різдвяногого розіграшу, тобто визначила переможців півторамісячного конкурсу. Головний приз кольоровий телевізор виграла юна жителька села Білин Ірина Приступа.
Сюжети за 2004 рік

720 випускників зібрались на центраьній площі Ковеля

   721 випускник ЗОШ та міської гімназії, батьки, другі, запрошені зібралися 19 червня на урочисту центральну шкільну лінійку. Цей рік 2004 був багатим на зорепад золотих медалей - їх 29 та срібних - 20.

Кращі ковельські каноїсти та байдарочники

   Команда спеціалізованої школи ЗАТ "Ковельсільмаш" повернулась зі змагання на Першість України на байдарка і каноє з величезним арсеналом нагород різної пробу, де найбільше налічується медалей найвищої проби - 7.

Художниця Леся Бадовська і її полотна

В черговий раз художниця з Луцька Леся Бадовська презентує свою персональну виставку в музеї-садибі Лесі Українки, що в Колодяжному. Переважно на її полотнах відображені сюжети з українських пісень.

Знешкодження підводного арсеналу авіабомб

19 травня з дна річки Турія розпочали піднімати авіабомби, які тут пролежали з часів Другої Світової війни. Протягом одного дня військовим вдалося виконати наймовірно великий фронт робіт: підняти і знешкодити вибухо-небезпечніснаряди.

Відлуння Чорнобиля

Чорнобильська техногенна катастрофа буде про себе нагадувати ще не одне десятиліття. Мертві села та міста, залишені незореними забруднені поля, оголені сади - це лише незначний перелік усього того, що полишив по собі радіоаційний вибух.

Ковель святкує своє визволення

6 липня 1944 року бійці 47 армії визволили місто Ковель від німецького ворога. Згодом ковельчани стали урочисто відзначати день свого нового народження з парадом, за участю ветеранів війни, та культурно-масовими гуляннями.

Ковельський міський благодійний фонд підтримки і розвитку молоді

Ковельський міський благодійний фонд підтримки і розвитку молоді підтримує та допомагає молодим людям не загубитися в суспільстві. А нещодавно в рамках відзначення Дня молоді члени фонду організували та провели пісенно-спортивний захід.

Відкриття голобської новорічної ялинки

Новорічне дійство з нагоди початку Новорічно-Різдвяних свят подарував голобчанам танцювальний хореографічний колектив "Ірина" з селища Люблинець. Цього ж дня в районному будинку культури відбулося відкриття новорічної ялинки.

Олена Євсюк презентує першу свою книгу

   Вчитель зарубіжної літератури з майже 30-річним стажем, депутат міської ради Олена Євсюк презентувала свою першу книгу "Заземленні небеса", куди увійшли написані нею у різні роки вірші.

У Ковелі реанімують справжнє широкоформатне кіно

В Палаці культури і техніки ім. Шевченка відкрито кінозал "Прем"єра" на 270 місць, де підприємливі шанувальники широкоформатного екрану, демонструють справжнє кіно. На перегляд фільмів, мультфільмів приходять як діти, так і дорослі.

Виставка приватної колекції Володимира Осіюка.

В одному із виставочних залів ковельського історичного музею представленно близько 300 книжкових видань і художніх елюстрацій на Шевченківську тематику. Основна частина експонатів передана с приватної колекції Володимира Осіюка.

Фірма "Konica" розігрує призи

Ковельська мережа магазинів "Konica" підбила підсумки Новорічно-Різдвяногого розіграшу, тобто визначила переможців півторамісячного конкурсу. Головний приз кольоровий телевізор виграла юна жителька села Білин Ірина Приступа.

На ковельській сцені співають та танцюють освітяни

  Перший огляд-конкурс художньої самодіяльності працівників освіти та науки об"єднав під одним дахом освітян з Ковеля, Ковельського, Старовижівського, Турійського та Ратнівського районів.

День солідарності на українсько-польському кордоні

  Сотні політичних активістів волинських осередків на чолі зі своїми лідерами зібралися на україсько-польському кордоні, де з хлібом та сіллю зустріли представників з сусідньої держави, аби разом відзначити День солідарності.

Ольга Коптюк виховує талановитих музикантів

Вчитель музичної школи, керівник дитячої філармонії Ольга Коптю виховує талановитих знавців музичної гри. Чимало з них в подальшому стали музикантами і тепер цьому божественному ремеслу навчають інших.

Делегація з Костромської області на Ковельщині

З офіційним дружнім візитом на Волинь завітала делегація з Костромської області Російкої Федерації на чолі з губернатором. Дорога до обласного центру пролягала через землі Ковельського району. 

Польський концтабір "Майданик"

   В одному зі східних районів Любліна (Польща) розтахований другий за розмірами концтабір, побудований в 1941 році, "Майданик". Там у роки Другої Світової війни перебували полонені з 30 країн світу. Тепер це мертва зона в 700 гектарів

МАУП Недержавний вищий навчальний заклад у Ковелі

У Ковелі вже кілька років діє вищий навчальний заклад недержавної форми власності - філія міжрегіональної акодемії управління персоналом третього та четвертого рівня акредитації. Зараз тут навчається 148 студентів та працює 54 викладача.

Колишні українці а нині німецькі громадяни на Ковельщині

   Делегація вихідців з України, які проживають в Німеччині і є громадянами цієї країни, прибула на Ковельщину. Сюди на землю своїх батьків та прадідів вони ступили завдяки старанням їхнього побратима Ганса Наумана.

Відкрито другий сезон ТСОК "Оберіг"

  Туристичний спортивно-оздоровчий комплекс "Оберіг" розпочав свою роботу. Протягом двох тижнів кожної табірної зміни тут відпочиватимуть діти-сироти, напівсироти, з малозабезпечених сімей, обдаровані школярі.

Діти з Костроми в "Оберезі"

  На відкриття 4 табірної зміни в туристичному спортивно-оздоровчому комплексі "Оберіг" прибула делегація з Костромської області Російської Федерації та привезла дитячий творчий колектив.

Разом в "Оберезі" на відпочинку

Поряд з 60 дітьми з Ковельщини в числі третьої табірної літньої зміни ще відпочивало 20 школярів з міста Лодзь (Польща). Польським дітям відразу ж сподобалось на Поліській землі. Чергове відкриття табірної зміни пройшло урочисто.

Мисливці вийшли полювати на дикого кабана

У лютому на базі мисливського господарства "Феміда-Інтер", що неподалік Маневич, пройшли зональні випробування мисливських собак на дикого кабана. 40 молодих чотириногих, переважно "Лайки", демонстрували своє вміння у полюванні.

День Перемоги - свято зі сльозами на очах

У Ковельському районному будинку культури напередодні великого Дня Перемоги відбулась зустріч визволителів нашої землі із сьогоднішнім молодим поколінням. Вони стали учасниками святкого дійства з піснями, танцями, яке розгорталося на сцені Палацу.

Власне підприємництво за державні кошти

Ковельчанин Віктор Сокольцев, звільнившись в запас після 10-річної служби в одній із військових частин, відкрив власну справу. Кошти на підприємництво йому надали у міськрайонному центрі зайнятості. Віктор разом із матір"ю відкрили перукарню "Чарівниця"

Відбувся міськрайонний етап конкурсу "Кращий роботодавець"

   Серед підприємств міста та району на звання "Кращий роботодавець" визначились переможці. Відбірковий тур проходив по категоріях в залежності від середньооблікової чисельності працюючих.

Освітяни України та Польщі зустрілися на ковельській землі

В рамках проголошеного року Польщі в Україні та діючого договору між профспілками освіти та науки обох країн до України, зокрема, на Ковельщину прибула делегація з 32 працівників освітянської галузі сусідньої держави.

В селі Вербка підростають майбутні пожежники

   Саме юні мастри пожежно-прикладного виду спорту зі школи села Вербка стали переможцями першого міськрайонного етапу змагань, які проходили на базі професійної пожежної частини №34.

Ялинка запрошує до хороводу

   Вихованців ГО "Реабілітаційний центр" напередодні Нового року запросили до танцю навкруги головної красуні дійства - ялинки. Тут казкові герої розважали не лише малечу, а й представників міської влади

Санаторій-профілакторій ВАТ "Ковельсільмаш"

  Побудований санаторій-профілакторій ВАТ "Ковельсільмаш" був ще в 1986 році. З тих пір тут щорічно оздоровлюється понад тисяча людей, переважно це діти з Волині. Заїздять сюди й групи з сусідніх держав.

Дівчата дають майстер-клас зі стрільби

16 команд дівчат з Ковеля та району взяло участь у змаганнях зі срільби з пневматичної гвинтівки. Вони боролися за Кубок Героя Радянського Союзу Людмили Павлюченко. Змагання були прислячені 60-річчю Великої Перемоги.

Лідер Комуністичної партії Петро Симоненко у Ковелі

Більше години кандидат на посаду Президента України, перший секретар комітету Компартії України і лідер комуністів у Парламенті Петро Симоненко зустрічався зі своїми однодумцями на імпровізованій сцені парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки.

Семінар для класоводів шкіл Ковельського району

  Відбувся семінар для класоводів початкових класів шкіл Ковельського району, на якому говорили про театральну педагогіку як ресурсний центр особистості учня. На зустріч запросили Заслуженого вчителя України, класовода Луцької гімназії №21 Володимира Суровцева.

Туристичний зліт поблизу села Радошин

  Туристичний зліт поблизу села Радошин зібрав 59 команд зі шкіл району. Цьогорічне змагання юних туристів стало наймасовішим - прибуло понад 700 учасників. Кращими виявились учні Облапської ЗОШ.

Благодійний церковний концерт у Ковелі

  В Народному домі "Просвіта" в День Різдва Христового пройшов щорічний благодійний концерт за участю церковних хорів храмів УПЦ КП міста та району, а також художніх колективів.

Визволення Ковеля

   Йшов 1944 рік. Це був рік наступу Радянських військ. Вони гнали німецького ворога зі своєї території. На кордоні з Польщею їм довелося майже 4 місяці повоювати за місто Ковель, яке відкривало дорогу на Варшаву. Ворог не здавався.

З Ковельського вокзалу відправили новий дизель-поїзд

  Новий дизель-поїзд українського виробництва впершу путь вирушив до Заболоття. Його урочисто відправляли керівник Львівської залізниці Богдан Піх, губернатор Волині Анатолій Француз, керівники міста та району та інші.

Вишивальниці з Ковельського району

   Більше 10 умільців вишивки з Ковельського району привезли свої роботи до центральної районної бібліотеки і розгорнули у фойє споруди велику виставку. До них приєдналося й двоє чоловіків, які також мають що показати людям.

У Ковелі діти творили невеличкі шедеври на асфальті

   В яскраву сонячну погоду на центральній площі Ковеля було гамірно та весело. Територія біля Палацу учнівської молоді перетворилася на творчий майданчик, де діти різнокольоровою крейдою творили власні невеличкі шедеври на асфальті

День захисту дітей у Ковельському районі

  Цього святкового дня керівник району Віталій Карпюк відвідав вихованців Довгоносівської школи-інтернату, Голобської ЗОШ та завітав до дітей Голобського дитячого будинку-інтернату. А учням, які обділені батьківською увагою, подарував подарунки.

Виставка "Зимова фантазія" у Ковелі

Близько 300 робіт, серед яких малюнки, вишивки, аплікації, гончарні вироби, скульптури тощо представили діти з міста та району на суд журі виставки-конкурсу "Зимова фонтазія".

Казкова Новорічна ніч

    Новорічна ніч була зі снігом. Грудню все ж таки довелося напрочуд теплу погоду перетворити на снігову казку з тріскучим морозом. Малеча, перебуваючи на канікулах, досхочу встигла розважилася.

© 1991 — 2013 | ТЦК — Телевізійний Центр Ковель. | Всі права захищено.
Використання матеріалів з сайту можливе лише за умови гіперпосилання наwww.pro.kovel.tv