Ковель набуває нового вигляду


Ковель поступово набуває сучасного, оновленого вигляду. Триває реконстврукція будівлі колишньої аптеки, що по вулиці Незалежності, привокзальної площі, фасадів будинків. За декілька днів планується відкриття оновленого фонтану.
Сюжети за 2003 рік

Що ж нам приніс 2002 рік? Яким він був для ковельчан?

   Яким же був 2002 рік? Відеоогляд основних політичних та господарських переперій у житті ковельчан та мешканців району за минулий рік пропонує переглянути журналіст Ігор Чайка.

Педагоги Ковельської ЗОШ №3 шанують працю Сухомлинського

  В Ковельський ЗОШ №3 провели науково-практичну конференцію з нагоди 85-річчя метра педагогіки, новатора, автора багатьох освітянських праць та дитячих казок Василя Сухомлинського.

Ковельска ДПС - на допомогу дітям

   Дитячий садок №4 "Ромашка" на протязі року навчає своїх вихованців правилам поведінки на дорогах.

День подяки у Ковелі

День подяки відсвяткували у дитсадку-спедшколі №7. Тут з-поміж інших діток ще виховуються діти-інваліди. За належний догляд та навчання цих малюків дякували вихователям, технічному, обслуговуючому персоналу закладу батьки у День подяки.

Вітання з нагоди 8 березня у Ковелі

У переддень 8 березня знімальна група Телевізійного Центру Ковель поцікавилась у перехожих чоловіків: "Чи підготувались вони зустріти свято жінки?"

Ковельська ЗОШ №8 святкує День народження

   ЗОШ №8 одна з найстаріших шкіл Ковеля. Через три роки вона святкуватиме свій столітній ювілей. А поки що їй - 97 років. За цей час спершу гімназія, а потім й школа виплекала 45 золотих та 23 срібних медалісти.

Ковель набуває нового вигляду

Ковель поступово набуває сучасного, оновленого вигляду. Триває реконстврукція будівлі колишньої аптеки, що по вулиці Незалежності, привокзальної площі, фасадів будинків. За декілька днів планується відкриття оновленого фонтану.

Вічно квітучому "Барвінку" - 30 років

30 років вихованці танцювального дитячого колективу "Барвінок" зігрівають серця та душі не лише ковельчан, а й закордонних палких шанувальників танцю і музики. Незмінним її керівником ансамблю є й залишається Любов Ризванюк.

"Білі лелеки" у восьме завітають до Ковеля

  8 Міжнародний фестиваль авторської пісні "Білі лелеки" відбудеться у Ковелі. Стартуватиме він на березі озера Пісочне Старовижівського району, а заключний гала-концерт пройде в місті залізничників.

Зайнятість жінок на місцях

  Проблему зайнятості жінок на місцях обговорили за круглим столом у Ковельському міськрайонному центрі зайнятості. Спеціалісти центру констатували, що основна кількість людей, які потребують роботу і перебувають на обліку, є жінки. Їх майже 65%.

Ковельський центр зайнятості навчає та працевлаштовує

  За три поточні місяці центром зайнятості направлено на навчання майже 150 чоловік для них підшукується й належна робота. Для прикладу, у Ковелі зараз 27 безробітних навчаються на курсах по підвищенню кваліфікації водія

У Ковелі відбувся фінал "Що де коли"

   У Ковелі 5 команд з Волині боролися за звання найерудованіших. У фіналі гри "Що де коли" 4 обласного чемпіонату перемогу святкувала молодь з Нововолинська.

Олена Чабан у Ковельському машинобудівному технікумі

   У Ковельському машинобудівному технікумі відбулася зустріч майбутніх технологів, бухгалтерів з волинською письменницею, поетесою, журналістом Оленою Чабан.

Працівники ДАІ у ковельської ЗОШ №13

   Чи знаєш ти правила дорожнього руху? - це назва уроку, який провели працівники ДАІ, для учнів початкових класів Ковельської ЗОШ №13.

Конкурс малюнка "Безпека руху"

Працівники ковельської окремої роти дорожньо-патрульної служби побували в Колодяжненській школі, де провели урок щодо дотримання учнями правил дорожнього руху. Там же відбулось підбиття підсумків конкурсу малюнка "Безпека руху"

День Ковеля та його визволення

   Одного дня ковельчани та гості міста святкують День народження рідного міста та 59-річчя його визволення від німецьких загарбників.

У Ковелі відбувся конкурс юних інспекторів руху

   У Ковелі відбувся фінал огляду-конкурсу загонів юних інспекторів дорожнього руху. 13 команд із міст і районів Волині показали свої досягнення.

Німецькі благодійники у Ковелі

   Члени німецької благодійної організації "Допомога дітям Ковеля" подарували вихованцям ГО "Реабілітаційний центр" сухий надувний басейн, де замість води знаходиться безліч різнокольорових кульок.

Алла Диба закохана у творчисть Лесі Українки

   Вивчення, дослідницька робота років життя і творчості родини Косачів стала невід"ємною частинкою буття самої Алли Диби, яку тепер знають як літературознавця, критика, вченого. 

У Ковелі з`явилась "Фантазія"

   Відкрито новий торговельний комплекс "Фантазія", що по вулиці Олени Пчілки,7. Керівник закладу перерізала стрічку і запросила покупців до торгового залу.

Ковельчани повернулися з Америки

9 учнів міської гімназії та 2 її викладача днями повернулися з Америки. Вони три тижні навчалися у Вищій школі Північного Чарльстона штату Південна Кароліна. Тепер гімназисти діляться своїми враженнями від перебування за океаном.

Вихованцям Ковельськоі гімназії розповіли про Тараса Шеченка

   Про творчість Тараса Шеченка вихованцям Ковельськоі гімназії розповів заслужений працівник культури України , відоми й у Ковелі дослідник українського етносу Іван Сидорук.

Проблема безробіття існує й у Польщі

  Обмін досвідом, напрацювання конкретних праць, ініціатив у питанні подолання безробітності стало головними аспектами розмови на дводенній міжнародній конференції, яка проходила в Хелмі (Польща)

У Ковелі збудують греко-католицький храм

Відбулося урочисте освячення наріжного каменя, де згодом постане храм Блаженного Миколи Чернецького греко-католицької парафії. До речі, ще до війни в місті функціонувала ГКЦ і при ній було побудовано монастир.

Міжнародний день інваліда у Ковелі

Люди з особливими потребами вже звикли влаштовувати свято для самих себе. Не став винятком і цей рік. Міжнародний день інваліда ці енергійні, особливі люди відзначили з піснями, танцями та організували виставку власних робіт.

Нове народження Веденської церкви у Ковелі

1999 рік парафіяни церков Московського Патріархату вважають роком нового народження Веденської церкви, оскільки в роки війни вона була зруйнована вщент. Згадка про Веденську церкву з"явилася наприкінці 17 століття у 1697 році.

Люблинецький колектив "Ірина" святкує ювілей

   У селищі Люблинець функціонує танцювально-хореографічний колектив "Ірина", де діти різних вікових категоріях навчаються танцю. Сьогодні усі вони відзначають свій ювілей.

Конкурс імені Перта Яцика у Ковелі

Вже втретє в Україні міжнародний конкурс імені Петра Яцика розпочав свою роботу. В минулому році в ньому взяло участь понад 5 млн. юних знавців української мови. Скільки буде тепер, організатори й не беруться прогнозувати.

Новий рік у Ковелі

   Найбільше на Новорічну ялинку та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки чекають діти. 50 ковельських дітей з особливими потребами побували на святі Нового Року у Києв.

Вихованців Ковельської виховної колонії привітали з Великодніми святами

   В переддень Великодніх свят благодійний фонд "Реабілітація", яким керує Георгій Корнієвський провів акцію милосердя у Ковельській виховній колонії для неповнолітніх.

Новорічний настрій у Ковельській виховній колонії

   Подарував новорічний святковий настрій засудженим неповнолітнім у Ковельській виховній колонії благодійний фонд "Реабілітація", яким керує Георгій Корнієвський.

Комп`ютерний клас у Ковелі

Видане у литопаді 2002 року розпорядження голови Волинської облдержадміністрації Анатолієм Французом про проведення в області акції "Комп`ютерний клас у кожній школі" досягло і Ковеля.

Дмитро Корнелюк і його "Основи християнської етики"

Черговий навчальний посібник "Основи християнської етики", який складається з двох частин, днями вийшов друком. На презентацію цієї книги прибуло чимало майбутніх читачів нового видання та причетні до написання книги.

Авторський вечір співучої родини Корнелюків

Авторський вечір співучої родини Корнелюків розпочала талановита донька своїх батьків Олега та Ольги Корнелюків Ірина. Для молодої дівчини це був її перший сольний концерт, який вона присвятила батькові. 

Поїзд "Ковель-Одеса" вирушив у дорогу

   Перше відправлення додаткового поїзда "Ковель-Одеса" провели урочисто. Зібрали його з плацкартних капітально-відновлювальних вагонів, які пройшли ремонт у Ковельському пасажирському депо.

Храми України в одній кімнаті

   Дійсно, кілька десятків храмів України вмістилися в одну кімнату музею-садиби Лесі Українки, що в Колодяжному. Це народний умілець Микола Козачевський представив макети церков, які є точною зменшеною копією храмів.

Край - країна достатку

Новий супермаркет "Край" приватної фірми "Рута" відкрито у Ковелі. Знаходиться він за адресою Брестська, 133. Сучасний торговельний комплекс насичений товарами різних груп: продовольча, побутова техніка тощо.

Самодіяльний народний хор "Криниця"

Пісенний колектив "Криниця" організували в 1998 році. Тут ось уже 5 років співають працівники підприємства теплових мереж "Ковельтепло". А нещодавно співучі тепловики вибороли право називатися самодіяльним народним хором

Обласний конкурс КВК юних інспекторів дорожнього руху

  У селищі Голоби Ковельського району пройшов щорічний обласний конкурс КВК юних інспекторів дорожнього руху. Тема зустрічі - "Твій вибір, друг - безпечний рух".

У Голобській школі визначають веселих та кмітливих

   5 коман старших класів Голобської ЗОШ взяли участь у шкільному КВК "Шкільний веселий бумеранг". В результаті наптуженої боротьби перемогу здобула збірна команда 10 А та 10 Б класів.

Всеукраїнський фестиваль юних пожежників

  У зональному етапі Всеукраїнського фестивалю юних пожежників взяло участь 6 команд. Кращими було визнано початківців пожежної справи збірну команду Старовижівського району, а ковельчани зайняли друге місце.

Виставка картин Андроника Лазарчука у Ковелі

   Мистецька Волинь подарувала світу не лише Лесю Українку, а й талановитого художника Андроника Лазарчука, який був знайомим з родиною Косачів.

В Колодяжному вшанували пам`ять Лесі Українки

  В Колодяжне з нагоди 90-их роковин з дня смерті видатної українскої поетеси Лесі Українки, а також з 155-ти річчя від дня народження Олени Пчілки  з`їхалися поціновувачі творчості поетеси.

Лікар тіла та душі - Модест Левицький

  Лікарем тіла та душі, - так називали повітового доктора Модеста Левицького члени родини Косачів, яких він спершу лікував, а згодом й став найбажанішим другом у їхньому домі

Успіхи та мрії Влади Маринчук

   Нещодавно юна ковельчанка Влада Маринчук стала володаркою гран-прі Міжнародного фестивалю "На хвилях Світязя" у категорії дитячого співу. Тепер вона мріє стати відомою співачкою не лише в Україні.

У Ковелі з"явився новий магазин техніки та електроніки

   По вулиці Косачів днями було урочисто відкрито новий спеціалізований магазин побутової техніки та електроніки. Широкий вибір асортименту зацікавив найвибагливіших покупців

"Міні-міс школярочка" навчається у ЗОШ №3

Міський конкурс "Міні-міс школярочка 2003" довів, що у ковельських школах навчаються найгарніші юні школярки на Волині. На сцену Палацу учнівської молоді вийшло 7 учасниць, серед яких у фіналі й визначили переможецю.

Мотоспорсмени з 13 держав Європи на Ковельщині

   6 етап Чемпіонату Європи з мотокросу серед юніорів проходив в урочищі Люблинець. Сюди з"їхалися спортсмени з 13 країн Європи.

На заміській трасі готуються до початку Чемпіонату з мотокросу

   Підготовка до чергового етапу Чемпіонату Європи з мотокросу серед юніорів розпочалася напередодні з кваліфікаційних заїздів учасників змагань. Тут найвдаліше виступили ковельські спортсмени.

Мисливська собака проти підсадного кабана

   Зональне випробування мисливських собак на підсадного кабана провели в урочищі Саф`янівка, що в Маневицькому районі. Туди з"їхались учасники змагання з Волині та з сусідніх областей

12 років Українській митниці.

  З часу створення національної митної системи минуло вже 12 років. Сьогодні нікого не треба зайвийраз переконувати в тому, шо митниця-потужній інструмент регулювання зовнішньої-політичної та економічної діяльності.

Музей історії освіти історії Ковеля

  Вже два роки, в невиличкіх двух кімнатах міського клубу ветеранів війни, праці і зброєних сил, діє музей історії освіти історії Ковеля, де подані матеріали про розвиток освіти в місті з 1310 року по сьогоднішній день.

Дзвінкоголосі колективи дошкільних закладів

   Обласний огляд-конкурс дитячих колективів дошкільних закладів "Прилучаємо до музичної скарбниці" довів, що малята з Ковеля найголосисті. Вони й стали переможцями

У Ковелі проходить відбір найголосистих юних співаків

   Серед численних колективів юних обдарувань з дитячих садків найкращими було визнано дітей з дошкільного закладу №10. Цей колектив візьме участь в обласному огляді-конкурсі "Прилучаймо до музичної скарбниці"

Звітує Ковельська школа мистецтв

   У звітному концерті Ковельської школи мистецтв взяло участь 600 вихованців школи та 70 їх педагогів. Всі вони разом подарували присутнім свято для душі та серця.

Кафе "Ням-Ням" визначило кращих танцюристів ковельщини

   У танцювальному конкурсі взяло участь 27 бажаючих, які вважали себе найрухливішими та швидкими у танцювальних рухах. Після тривалого відбору визначились переможці у різних вікових групах.

Спортивно-оздоровчий табір "Оберіг"

  42 дитини з малозабезпечених сімей, діти-сироти, напівсироти, обдарована молодь району прощалися з туристичним спортивно-оздоровчим табором "Оберіг", що неподалік села Уховецьк. Перша зміна закінчила свою роботу

Привітали усіх призерів обласних та міських конкурсів та олімпіад

Усі призери обласних та міських конкурсів та олімпіад, які навчаються в ковельських школах, зібралися разом в актовому залі загальноосвітньої школи №13. Туди запросив їх міський відділ освіти для того щоб нагородити та привітати з перемогами.

Оберіг щасливого дитинства на Ковельщині

Відбулося урочисте відкриття нової туристичної спортивно-оздоровчої бази "Оберіг". Побудували табір у рекордний строк за неповних 2 місяці. На пустирі неподалік села Уховецьк розмітили житлові будиночки, спортивні майданчики, їдальню тощо. Є тут й телефонний зв"язок.

Приклад життелюбності та оптимизму від Леоніда Оксіюка

   Майор у відставці, інвалід першої групи ковельчанин Леонід Оксіюк не вперше подає нам приклад життелюбності та оптимизму. Його пішоходні марш кідки на стадіонах, марофонські мандрівки теренами сусідніх країн переконують нас у непереборності людського духу

Останній дзвоник у Ковелі

   В усіх школах міста та району пролунав останній дзвоник. Для 931 випускника 11 класів шкіл району це дійсно останній дзвоник. Тепер для них відкривається нове ще незвіданне життя у дорослий світ.

Пам`яті Георгія Остапюка

Міністр з питань ветеранів і репресованих республіки Польща Януш Одзенковський вручив представнику президента України у Ковельському районі Георгію Остапюку урядову нагороду за заслуги перед Польською культурою.

У Ковелі відзначили День Перемоги

  Близько 11-ї години ранку колони, якы вишукувались у центрі міста, урочистим маршем попрямували до традиційного для Ковеля місця проведення урочистостей з нагоди Дня Перемоги міського меморіалу слави.

Художники зібралися на пленер

   15 художників з України та сусідніх республік Білорусіі й Польщі з"їхалися на Міжнародний пленер пейзажного живопису. Відбулася зустріч майстрів по цеху на березі озера Пісочне.

У селі Радошин височиє козацький курган

У селі Радошин Ковельського району неподалік місцевої школи височить козацький курган, а поряд невеличкий кам`яний хрест. Сюди приходять школярі, місцеві жителі, щоб вшанувати память козаків.

У Ковелі змагались юні пожежники

   У Ковелі пройшли змагання з пожежно-прикладного спорту. На старт вийшло 7 команд, які представляли навчальні заклади Ковеля та Ковельського району.

"Будма 2003" запрошує до участі

   Друга за рейтенгом у Європі вистака-продаж будівельних та оздоблювальних матеріалів "Будма 2003" відкрилася у Польщі. Ковельщину на ній представляла відома на Волині фірма "Олше"

Звітній концерт Ковельського професійно-технічного училища №5

   Днями відбувся творчий звіт художньої самодіяльності Ковельського професійно-технічного училища №5. Звітній концерт пройшов у народному домі "Просвіта".

Ковельське середньо-професійне училище № 7 змінило статус

   Ковельське середньо-професійне училище № 7 змінило свій офіційний статус, і на сьгодні вже є професійним ліцеєм. Зміна форму тягне за собою нові вимоги до змісту навчально-виховної роботи.

У Ковелі пройшла виставка "Змалюю світ своїми кольорами"

   Виховаці ГО "Реабілітаційний центр" ретельно готуються до міжнародного дня інвалідів. Вони розгорнули в центрі виставку малюнків "Змалюю світ своїми кольорами".

Запрошують вихованці "Реабілітаційного центру"

Вихованці ГО "Реабілітаційний центр" запрошують гостей, шанувальників декоративно-прикладного мистецтва до себе на свято, оскільки наближається Міжнародний день інваліда. До цього дня у центрі вони розгорнули дві виставки.

У селищі Голоби пройшов огляд-конкурс "З різдвом Христовим"

На Передодні Водохреща у районному будинку культури селища Голоби Ковельського району зібралось 12 дитячих та 10 дорослих колективів, які стали учасниками районного огляду-конкурсу колядок і щедрівок "З різдвом Христовим".

У Ковелі магазин "Салют" нагородив покупців

   Розігаш призів та оголошення переможців акції для покупців від універсального магазину "Салют", що у Ковелі по вулиці Незалежності 53, відбувся у понеділок 10 березня 2003 року на площі перед торговельним закладом.

Ковельчанин Анатолій Семенюк презентував нову книгу

   "Павлик у лісі" - це перше дитяче літературне видання уже відомого на Волині поета, автора семи книг, в основному на історичну тематику, ковельчанина Анатолія Семенюка.

У Ковелі збудують пам`ятник Тарасу Шевченку

  14 жовтня 1993 року. Саме з цієї дати починається благородна ідея спорудження у Ковелі пам`ятника Тарасу Шевченку.В той день урочисто відкрили пам`ятний знак.

Ковельська міська гімназія перемогла у конкурсі

   Лише три навчальних заклада Волині взяли участь у конкурсі на добровольця корпусу миру США в Україні, що проходив у Києві. З них бажану перемогу отримало двоє, в тому числі й Ковельська міська гімназія.

Тижневик "Сім`я і дім" дарує ковельчанам свято

   На площі біля супермаркету "Край" ковельчани та гості міста стали учасниками пісенного свята, яке організували колектив тижневика газети "Сім"я і дім" та керівництво магазину. Парували свій пісенний талант відвідувачам супермакету відомі волинські співаки.

Яблучний Спас прийшов - літо закінчилося

  Преображення Господнє, або, як ще внароді кажуть, Яблучний Спас віруючі люди святкують 19 серпня. На Русі вважали, що саме цього дня закінчується літо і варто готуватися до холодної пори року.

Змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки

Цьогоріч у змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки взяло ячасть 29 команд з міта та району. Серед ковельських юних снайперів кращими було визнано команду міської гімназії, а серед районних влучними видались хлопці з Вербської школи.

День святого Валентина

   Закохані всього світу мали можливість освідчитись в коханні, привітати одне одного на День святого Валентина. Це свято війшло в наше життя відносно недавно, хоча має доволі цікаву історію.

Ювілей ковельського машинобудівного технікуму

   В день свого ювілею працівники Ковельського машинобудівного технікуму згадувалі з чого все починалось. 10 жовтня 1978 року відбулися урочисті збори, які започаткували початок роботи нового навчального закладу.

Телерадіомедійники святкують

   Численна когорда телерадіомедійників була запрошена в Волинську облдержадміністрацію. Наближався День телебачення, радіо і зв"язку

Юні туристи змагаються між собою

У районних туристичних змаганнях взяло участь 34 команди зі шкіл Ковельського району, де діють туристичні гуртки. Чотири дні юнаки та дівчата приживали в палатках, їли, приготовлену на вогні, кашу, змагалися у спритності та витривалості.

Другий тур конкурсу "Мій найкращий дорослий друг"

   У другому турі конкурсу "Мій найкращий дорослий друг" за перемогу боролося лише 5 учасниць. В результаті кращою було визнано викладача Люблинецької ЗОШ

У Ковелі триває конкурс "Вчитель року 2003"

   У Ковелі визначають кращого вчителя за професією у конкурсі "Вчитель року 2003". Тепер конкурсантки проводять відкриті уроки у класах шкіл, де вони не працюють. За їхньою роботою уважно слідкують члени комісії

Андрій Вдовиченко підкорює музичний олімп

11-річний ковельчанин, співак, автор пісень Андрій Вдовиченко своїм співом уже підкорив усю Україну, виступаючи у прямому ефірі на Новому каналі. За це керівництво телеканалу подарувало йому безкоштовну поїздку до Угорщини.

Ковельські ветерани

Цьогоріч наша країна святкуватиме 58 річницю з дня Великої Перемоги. Учасники тих бойових дій А. Водолазький, Г. Бобко, В. Тимофєєв згадують пережиті ними страшні роки, дні, хвилини наймасовішої кровопролитної війни 20 століття

Згадують ковельські ветерани!

Цьогоріч наша країна святкуватиме 58 річницю з дня Великої Перемоги. Учасники тих бойових дій А. Водолазький, Г. Бобко, В. Тимофєєв згадують пережиті ними страшні роки, дні, хвилини наймасовішої кровопролитної війни 20 століття

Історія побудови залізничних воріт Ковеля

   Злізничним воротам Ковеля майже 100 років. за цей час вони тричі обновлювалися чи відбудовувалися, як це було після ВВвійни. Тепер він постав перед жителями та гостями міста у новому сучасному вигляді.

У Ковелі відкрито новий супермаркет "Вопак"

Акціонерне товариство "Волиньпак" відкрило у Ковелі новий сучасний супермаркет "Вопак". Гнучка цінова політика, широкий товарний вибір та зручне розташування магазину приваблюватимуть сюди численних покупців, переконані тут.

Остання шкільна лінійка у Ковелі

  Мелодія останнього шкільного вальсу пролунала для сотень молодих, юних випускників ковельських шкіл. Після загальноміської лінійки в минулому 11класники повернулися в альма-матер для отримання атестатів.

РАКСи також беруть участь у конкурсах

    У Ковельському РАКСі проходить обласний огляд-конкурс, де мають визначити краще виконання обряду одруження в поєднанні з народним фольклором

"Зимовий калейдоскоп" визначив переможців

  В Ковельському історичному музеї проходить виставка робіт учнів шкіл "Зимовий калейдоскоп" приурочена до Новорічно-Різдвяних свят. У ній взяли участь діти від 6 до 14 років.

Хуртовина і сильний сніг накрили Ковельщину

   Для прибирання снігу в місті комунальники вивили більше 20 одиниць техніки, енергетики та лікарі-травматологи працюють у напруженому режимі. На сьогодні без світла ще залишилось кілька сіл району. Медики за цей час надали допомогу більше 100 травмованим людям.

© 1991 — 2013 | ТЦК — Телевізійний Центр Ковель. | Всі права захищено.
Використання матеріалів з сайту можливе лише за умови гіперпосилання наwww.pro.kovel.tv