Коломийські простори у житті Лесі Українки


Емілія Бережницька відображає красу і велич коломийських просторів, де, як відомо з архівних документів, рустрічалася з Іваном Франком наша землячка Лесі Українка. Окремі картини художниці є точною копією тих місць зустрічі.
Сюжети за 2002 рік

Ковельська ДАІ провела міліцейську акцію "Увага, діти!"

Ковельська ДАІ   Всеукраїнську міліцейську акцію "Увага, діти!" провели і у Ковелі. З цього приводу ковельські даішники провели наочно-показові уроки.

Ковельських дошкільнят навчають англійської мови

  У Ковельських дитсадках №1, 2, 3, 9, 10 та 12 малят навчають розмовляти англійською мовою. Кваліфіковані вчителі закладають знання у юні голівки дошкільнят ще з чотирьох років і згодом проводять ось такі відкриті уроки

Федір Одрич у Ковелі

Федір Одрич здобув свою популятність, як майстер слова, вже за кордоном. На Україну, а зокрема у Ковель, де він працював журналістом у місцевій газеті, його творчість повертають друзі, шанувальники таланту талановитого письменника.

У ковельський дитсадок №6 завітав благодійний фонд

   Члени громадської організації "Реабілітація"привезли у дитсадок №6 "Світлячок" благодійну допомогу. Вже три роки тут діє група інтернатного типу, де малеча перебуває цілодобово. 

У ковельському дитсадку №10 - веселий ярмарок

  Свято музики та розваг з цікавою назвою "Веселий ярмарок" відбулося у дитсадку №10 "Дзвіночок". Малюки на місцевому майданчику співали, розповідали вірші, веселилися і отримували за хороший настрій справжні громадяни

Ковельські школи годують дітей смачно

   Цьогоріч у школах міста майже 50% дітей-сиріт та з малозабезпечених родин охоплено гарячим харчуванням. А для решти школярів обіди здешевлені, оскільки основний фінансовий тягар взяла на себе міська влада.

Автошкола.

  27 чоловік, з числа тих хто перебував на обліку в Ковельському центру занятності як безробітний, нещодавно підвищили свою кваліфікацію завершивши навчання водіїв категорії "Д"

Ковельській ЗОШ №10 - 15 років

   Сьогодні школі №10 вже 15 років. Зводили її довго і, аби вчасно подати перший шкільний дзвінок, до роботи поряд з будівельниками стали й вчителі майбутньої школи. Вони бралися за будь-яку роботу.

Ковельський ринок збільшує свої прибутки

   Ковельський госпрозрахунковий ринок за минулий рік від ринкового збору, який зараховується до міського бюджету, отримав більше 600 гривень. Значно зріс і його чистий прибуток. 

Коломийські простори у житті Лесі Українки

Емілія Бережницька відображає красу і велич коломийських просторів, де, як відомо з архівних документів, рустрічалася з Іваном Франком наша землячка Лесі Українка. Окремі картини художниці є точною копією тих місць зустрічі.

В музей-садибу Лесі Українки завітала білоруська делегація

   Із сусідньої республіки Білорусь прибула численна делегація, яка завітала у Колодяжне з метою передати місцевій бібліотеці 700 книг та відвідати музей-садибу Лесі Українки.

"Будма-2002" збирає підпиємців

У Польському місті Познань пройшла чергова потужна виставка будівельних та оздоблювальних матеріалів "Будма-2002". Ковельські фірми "Верес" та "Олше" вже не вперше беруть участь у роботі виставки і завжди повертаються додому не з порожніми руками.

Самотні дзвони Чорнобиля

   Самотні дзвони Чорнобиля пролунали над Україною 26 квітня, адже саме цього дня 16 років тому на Чорнобильській АЕС вибухнув 4 енергоблок. Наслідки цієї трагічної, техногенної аварії будуть нагадувати про себе ще не один рік.

Ковель - місто найкращого благоустрою

   Серед міст України з населенням від 60-200 тисяч чоловік "Містом найкращого благоустрою" визнано Ковель. Для здобуття цієї поважної нагороди основну лепту внесли комунальники,- переконані в мерії.

День матері у Ковелі

   День матері до нас в Україну прийшов з далекої заокеанської Америки. У 1929 році він набув статусу Всесвітнього. У Ковелі асоціація багатодітних матерів та центр сім"ї "Родинний дім" влаштували для багатодітних матерів святковий вечір.

День молоді у Ковелі

   День молоді у Ковелі пройшов з піснями, танцями та спортивними розвагами. А ще працювали пункти громадського харчування. Втім, найцікавіше відбувалося під час проходження фестивалю авторської пісні "Білі лелеки"

День Перемоги у Ковелі

   По-особливому святкова та піднесена аура оволоділа всім містом - Ковель святкував день Великої Перемоги. Спершу відбувся мітинг біля Меморіала Слави, потім святкування перемістилося в парк культури і відпочинку.

День журналіста у Ковелі

    Журналіст - професія дуже необхідна, оскільки лише завдяки цим мужнім людям наші телепрограми насичені різножанровою інформацією. Часто-густо саме журналісту доводиться коперсатися у темних справах державних мужів.

Перехідний прапор Укрзалізниці у Ковелі

  Цьогоріч залізничники вагонного пасажирського депо Ковель знову отримали перехадний прапор Укрзалізниці та диплом за високі результати в процесі ремонту вогонів. Так ними вже завершується монтування нового цеху по ремонту візків.

"Найкращий дорпослий друг" - школярі ЗОШ №10

   Саме команда вихованців із ЗОШ №10 стала переможницею конкурсу "Мій найкращий дорослий друг", в якому брало участь 4 команди з Ковеля та району.

Ковельське ВВДФСС змінило прописку

   Відтепер Ковельське ВВДФСС від НВ на виробництві та ПЗУ знаходиться на другому поверсі будинку поботу, що в центрі міста. У новому просторому приміщенні зроблено ремонт і вже все підготовлено до прийому відвідувачів.

Юні ковельські футболісти обіграли німців

   Сім німецьких юних футболістів і стільки ж наших зійшлися у двобої за приз кубок Кенігзберга. Футбольна зустріч проходила в окрузі Ганновер. Перемогу здобули ковельчани.

Київський міжнародний університет облюбували ковельські гімназистки

   Четверо ковельських гімназисток, учнів випускних класів протягом півроку проходили навчання на підготовчих курсах від Київського міжнародного університету. Отримавши належні знання, вони успішно здали іспити до вишу і стали його студентками.

Ковельська гімназія відзначаз день народження

   Свій день народження Ковельська міська гімназія відзначає 19 грудня на День Святого Миколая. П"ять років тому в освітянському просторі міста з"явився навчальний заклад нового типу - гімназія.

Ковельські гімназисти в Америці

   Дев"ятеро ковельських гімназистів протягом місяця навчатимуться у вищій школі Північного Чарльстона штату Південна Кароліна. Фінансуванна на себе взяв Департамент освіти і культури США, що у Вашингтоні.

У Ковелі звітував Палац учнівської молоді

   У Ковелі на звітному концерті Палацу учнівської молоді були продемонстровані роботи гуртківців декоративного, образотворчого мистецтва, крою та шиття, в"язання. Виступали учні драматичного гуртка та студії естрадного сольного співу.

Ковельчани на Дні Хелма

   Протягом двох днів численна ковельська делегація брала участь у відзначенні Дня Хелма (Польща).

Перша Надбужанська конференція

Перша Надбужанська конференція журналістів у Польщі стала ще одним вдалим проектом співпраці між двома сусідніми регіонами, які межують на кордоні. За Буг відправилась численна представницька делегація на чолі із Віталієм Карпюком.

У Ковелі пройшов конкурс "Щедрий вечір"

   Конкурс художніх робіт "Щедрий вечір" був приурочений до Новорічно-Різдвяних свят. У ньому взяли участь діти віком до 13 років. Сьогодні визначились переможці.

Волинські художники у Києві

   8 талановитих волинських художників привезли до Києва більше 50 власних робіт, аби протягом 10 днів експонувати їх у золотому та білому залах Українського фонду культури.

Німецькі благодійники завітали в Ковель

   Вже понад 10 років члени німецького благодійного фонду "Допомога дітям Ковеля" приїздять до найменших жителів Ковеля з подарунками. Найчастіше свій приїзд вони приурочують до Новорічних свят.

У Люблинецькій школі-інтернаті з"явились ліцеїсти

   У Люблинецькій школі-інтернаті здобуває середню освіту до 300 дітей. А з першого вересня до них ще приєднаються 25 юнаків та дівчат, які навчатимуться в ліцейному класі зі спортивним нахилом.

У Ковелі інваліди влаштували свято для самих себе

Зібралися люди, які мають статус інваліда, в Народному домі "Просвіта" на урочисті заходи, приурочені Дню інваліда. Це люди на візках, з милицями і т.п. влаштували для самих себе свято.

Розпочався третій міжнародний конкурс ім. Петра Яцика

  Третій міжнародний конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика, який щорічно проходить в краю Лесі Українки, де вона жила і творила найгеніальніші свої твори, відкрив Міністр освіти і науки України Василь Кремень.

"Канікули з владою" для дітей

Ковельська райдержадміністрація спільно з керівникіми Хелма провели літню акцію "Канікули з владою", тобто польські школярики відпочили на ковельській землі, а наші діти оздоровились за Бугом. 

Почесний громадянин Ковеля - Георгій Кирпа

Під час робочої поїздки до Ковеля генеральний директор Укрзалізниці Георгій Кирпа зустрівся з керівниками міста та району, які вручили йому диплом, що засвідчує почесне звання "Почесний громадяним Ковеля" Геогія Кирпи.

Вийшла друком книга "Ковельщини славні імена"

  Книга-альманах "Ковельщини славні імена" автора Дмитра Корнелюка вийшла друком. Сюди ввійшли розповіді про 148 осіб, які найбільш ославили Ковельщину. ЇЇ презентація днями відбулася в Народному домі "Просвіта".

Червоний Хрест у Ковельській виховній колонії

  Щороку до засуджених у Ковельську виховно-трудову колонію приходять члени Волинського обласного та міськрайонного товариства Червоного Хреста України, аби поспілкуватися з молодими хлопцями та порадувати їх подарунками.

Засуджені Ковельської ВТК під опікою фонду "Реабілітація"

   Члени міського фонду "Реабілітація", яким керує Георгій Корнієвський, привезли до засуджених у Ковельську виховно-трудову колонію гумонітарну допомогу, шкільне приладдя, продукти харчування та товари побутової хімії.

Майбутні екологи навчаються у Ковельській ЗОШ №3

   "Збережемо природу" під такою назвою відбувся міський конкурс за участю юних екологів. Перемогу здобула агід-бригада ЗОШ №3.

Василь Кремень зустрівся з освітянами Ковеля

   Міністр освіти і науки України Василь Кремень зустрівся з освітянами Ковеля, аби розповісти про плани підпорядкованого ньому відомства, нововведення в галузі освіти та вислухати думки педагогів і відповісти на їхні питання.

Народилася драма-феєрія "Лісова пісня"

   8 серпня 1911 року славетна Леся Українка написала шедевр української поезії драму-феєрію "Лісова пісня". Цього дня 8 серпня в музеї-садиби в Колодяжному проходять урочистості, куди приїздять чимало шанувальників Лесиного слова.

День пам`яті Лесі Українки

Першого серпня 1913 року перестало битися невтомне серце знаної на увесь світ українки Лесі Українки. Цього дня люди вервечкою йдеть та їдуть до Колодяжного, яке так любила, і за яким так тужила наша землячка, аби вшанувати її пам`ять.

Військову техніку також колекціонують у Ковелі

   Ковельчанин Володимир Левкович майструє та колекціонує моделі мініатюр військової техніки вже давно, тому й встиг зібрати чималу колекцію бронетанкової техніки. Днями в історичному музеї він презентував першу свою виставку.

Концерт Ірини Малашевської у Ковелі

   Волинська обласна філармонія поповнилась ще однією солісткою - дзвінкоголосою ковельчанкою Іриною Малашевською. Свій перший сольний концерт Ірина дала у рідному місті Ковелі. У залі не було вільних місць.

Працівники медичної справи Ковельщини отримують привітання

   З нагоди Дня медичного працівника в місті та районі відбулося ряд заходів. Спершу в Ковельському МТМО вибирали кращу медичну сестру об"єднання, потім грамотами відзначали найкращі медколективи.

Резонансний злочин у Ковелі буде розкрито

  При загадкових обставинах біля власного помешкання загинув полковник міліції Федір Литвинюк. Без батька залишилося двоє дітей, овдовіла дружина, відома на Волині письменниця Ніна Горик. Сьогодні ведеться розслідування цього резонансного злочину.

У Ковельському районі відкопали боєприпаси

   У невеличкому лісі між Старими та Новими Кошарами Ковельського району сапери відшукали великий арсенал боєприпасів. За два дні військові відкопали та знешкодили 138 артилерійських снарядів, 15 мінометних мін та 1 ручну гранату.

"Містер школяр" - Сергій Ковальчук

   У Ковелі за звання "Містер школяр" змагалося 9 учнів 7-11 класів ЗОШ №8. В результаті напруженої боротьби переміг Сергій Ковальчук.

Волинська митниця поповнила держбюджет

   З початку року волинськими митниками вже перераховано до держбюджету більше 45 млн. гривень, порушено 7 кримінальних справ. З такими результатами вони зустрічають своє професійнє свято.

Ковельські гімназисти вивчають історію виникнення УПА

А розповів їм про історію виникнення УПА, козатчини, діяльність українських гетьманів тощо Заслужений працівник культури України Іван Сидорук. Зустріч краєзнавця відбулася напередодні Дня Покрови Божої Матері та 60-річного ювілею виникнення УПА.

У Ковелі покинули новонароджену на Різдво Христове дитину

Дівчинку, що народилася на Різдво Христове, знайшли працівники пологового будинку біля гінекологічного відділення у Ковелі. Після профілактичного огляду немовляти лікарів констатували, що дівчинка цілком здорова.

Ковельська делегація в гостях у Німецьких благодійників

   За 10 років існування благодійної німецької організації "Допомога дітям Ковеля" за кордоном на оздоровленні вже встигла побувати майже тисяча дітей-інваладів, сиріт, з соціально незахищених родин.

Кафе "Ням-Ням" дарує юним ковельчанам казку

   У безалкогольному дитячому кафе "Ням-Ням" ще тривають святкування з нагоди Новорічно-Різдвяних гулянь. Цього разу юні ковельчани та їхні батьки стали учасниками веселих вечорниць.

Кафе "Ням-Ням" лише рік

У Ковелі безалкогольне дитяче кафе "Ням-Ням" з піснями, розвагами, конкурсами святкує свою першу річницю. До цього дня керівництво кафе організувало вікторину з красномовною назвою "Як би я став мером".

У Ковелі чимало талановитих співаків

Своїми талановитими дзвінкоголосими співаками гордиться керівник гуртка естрадного сольного співу Світлана Шаманська. Вони без бідь-яких труднощів ставали переможцями обласних, міжнародних фестивалів та конкурсів.

У Ковелі збудували новий багатоповерхівку

   У Ковелі ордери та ключі на 20-ти квартирну житлову секцію отримали працівники Волинського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів. Відбулася ці приємна подія напередодні Нового року.

У Ковелі вперше вручали іменні стипендії

   29 учням навчальних закладів були призначені іменні стипендії Ковельського міського голови. По 50 гривень отримало 6 школярів, решта - по 30. Найбільше стипендіатів навчається в ЗОШ №1 та міській гімназії.

Ковельчанин Леонід Оксіюк знову в дорозі

Свій піший марафон у 25 км. у супроводі трьох війських інвалід першої групи, ковельчанин Леонід Оксіюк приурочив до 57-річчя Великої Перемоги. Тому не випадково стартував спортсмен від однієї з військових частин Ковеля.

Ковельчанин Леонід Оксіюк проти тероризму в Європі

   "Ні - тероризму в Європі і на всій планеті" з таким гаслом у 10 містах Словаччини побував марафонець з Ковеля, інвалід першої групи Леонід Оксіюк. Щодня він проходив по 10-15 км. Зараз спортсмен готується до пішого старту містами Польщі.

У Ковелі пролунала мелодія останнього дзвоника

   В усіх навчальних закладах Ковеля пролунав останній шкільний дзвінок, який зазвичай дзеленкочить на тиждень раніше. Втім, затяжні попередні канікули, викликані епідемією грипу, відсунули день закінчення школи.

Ковельчан привітали зі святом Перемоги

   Тисячі ковельчан та гостей міста зібралися традиційно біля Меморіала Слави. Там відбувся мітинг присвячений 57-річниці Великої Перемоги.

Заключний акорд пленеру художників на озері Світязь

Заключним акордом другого міжнародного пленеру художників "Мальовничі плеса 2002", який проходин на березі Волинського озера Світязь, стала виставка створених там картин. Відбулося це дійстково 24 серпня, коли Україна святкує День Незалежності.

Державній податковій адміністрації 6 років

  Ковельська Державна податкова адміністрація за 9 місяців виконала план надходжень коштів по зведеному бюджету на 110,4%, а до місцевих бюджетів на 114%. 

Сільські пожежні команди відновлюються

У Ковельському районі розпочали відновлюювати сільську пожежну охорону. На базі пожежної установи №4 започаткували практичні заняття підготовки нових кадрів. Цього разу тут проходять стажування майбутні вогнеборці Любленецької пожежної охорони.

У Ковелі відзначили пожежнків

В Україні День працівників пожежної охорони відзначають вже восьмий рік. У Ковелі вогнеборці зібралися на урочисті збори в актовому залі пожежної частини №4.

У Ковелі розпочато Весняний призов 2002

   Перша команда новообраних відбуває служити до Збройних Сил України. Ці юнаки відкривають весняний призов. Майбутні захистники Вітчизни отримують останні напутні слова і вирушають в дорогу.

Міні-стартакіаді для інвалідів 2002 - бути

Повертаючись з-за кордону, члени міжнародного фонду інвалідів "IP - фонд" побували у Ковелі, де зустрілися з керівниками ГО "Реабілітаційний центр" та представниками міської влади і обговорили питання щодо проведення міні-спартакіади для інвалідів "Ми такі ж як і ви".

"Ми такі ж як і ви" - у Ковелі

   В рамках другого Всеукраїнського агітаційно-творчого туру "Ми такі ж як і ви", який розпочав свою ходу з Києва та побуває у 15 областях України й 4 країнах Європи, розпочалися змагання для інваладів у місті залізничників "Ковельські ігри 2002".

Інваліди з Ковеля вивчають досвід львівян

Нещодавно на базі Львівського реабілітаційного центру "Джерельце" проходив семінар, де піднімалися різного роду питання, які виникають щоденно у житті інваліда. Побували там і ковельські психологи. Тепер вони діляться набутим досвідом та враженнями від почутого.

Центром телерадіопередавання є Ковель

  З 1 березня 1972 року у Ковелі замість невеличкої вежі, яка транслювала лише одну передачу в межав міста та навколишніх сіл, постала нова потужна телерадіопередавальна вежа. Вона забезпечила область 8 теле-та 5 радіопрограмами.

В музей-садибу Лесі Українки - "На Різдво до Косачів"

  У сіренькому будиночку, що в музеї-садибі Лесі Українки, готувалися до свята Різдва Христового. Учні місцевої школи розіграли театралізоване дійство "На Різдво до Косачів" і запросили гостей та працівників музею.

У Ковелі пройшов тиждень грудного вигодовування

   Найдорожча дитяча суміш не зможе замінити материнське грудне молоко. Ця думка не леше породіль Ковельського пологового будинку в рамках всесвітнього тижня грудного вигодовування.

Група польських дітей прибула до Ковеля

   Українські діти відбули до міста Дубенці. А група польських дітей прибула до Ковеля в санаторій "Турія".

Ніна Семенчук відома не лише на Ковельщині

   Ніна Петрівна Семенчук з Поворська відома не лише на Ковельщині. ЇЇ роботи вишиті рушники, скатертини, полотна на релігійну тематику розлетілися немов птахи по всьому світу. Знають ковельську майстриню в Америці, Франції, Канаді.

У Ковелі знайшли снаряд

  Прокладаючи неглибоку канаву для підведення газової труби до власного помешкання, що по вулиці Володимирській 44 у Ковелі  Василь Решетовський наткнувся на мінометний снаряд.

Не пиячити, не курити та не вживати наркотиків - закликали у Ковелі

У рамках місячника профілактики алкоголізму, наркоманії та захворюваності на СНІД у Ковелі пройшло чимало заходів. Відбулось засідання круглого столу, де говорили про проблеми піднятого питання.

Старшокласникам Ковельської ЗОШ №3 розповіли про СНІД

  Напередодні всесвітнього дня боротьби зі СНІДом на тематичному вечері "Здорова людина  - здорове суспільство" старшокласники Ковельської ЗОШ №3 почули не одне реальне підтвердження данної тези.

125 років Свято-Воскресенського собору у Ковелі

   125 років лине церковний дзвін Свято-Воскресенського кафедрального собору у Ковелі. Цей храм воскрес з попелу в`пяте. Із дня першої побудови Воскресенської церкви вже минуло більше 450 років

У Ковелі пройшли змаганнях по стрільбі з пневматичої гвинтівки

   В змаганнях по стрільбі з пневматичої гвинтівки на перехідний кубок Героя радянського союзу снайпера Людмили Павлюченко брали участь лише жіночі команди навчальних закладів Ковеля.

День працівників суду на Ковельщині

   Судова реформа у державі триває. Те, що в реєтрі професійних свят з`явився День працівників суду свідчить про важливість судочинства у становленні демократичної держави.

Віруючі ідуть у храми помолитися Святому Миколаю

Віруючі у вечір 18 грудня і наступного дня зранку ідуть у храми помолитися Святому Миколаю. В народі цей Святий більше відомий як Микола Чудотворець - захисник подорожуючих, морякі, купців, несправедливозасуджених.

Свято закоханих у Ковелі

У день закоханих в Палаці учнівської молоді пройшло розважальне шоу "Перше побачення", де троє юнаків і стільки ж дівчат обирали один одного. А в кафе "Ням-Ням" зібралися наймолодші. Для них була підготовлена розважальна програма.

У ковельчанина Олександра Шаясюка новенька "Таврія"

   Ветеран ВВв, інвалід першої групи Олександр Шаясюк отримав від держави новеньку "Таврію". Шість років ветеран оббивав пороги кабінетів державних чиновників, аж поки не отримав ключі та документи на авто.

На Волині пронісся шторм

   Місто Ковель на відмінну від району постраждало менше. Ураган завдав чималого лиха кільком селам району, над ліквідацією якого працює 9 аварійних бригад Ковельської філії ДАЕК Волиньобленерго.

У Ковелі визначали "Вчителя року 2002"

   "Вчителем року 2002" стало троє педагогів Ольга Карпук ЗОШ №8, Олена Пащук ЗОШ №5 та Людмила Баглик ЗОШ №13. Вони та ще 11 викладачів міських шкіл змагалися у 5 номінаціях, де й вибороли перемогу.

Ковельська фірма "Верес" святкує свій п`ятирічний ювілей

   П`ять років тому у Ковелі з`явилася нова фірма "Верес" з працюючими 25 чоловік. За цей час вона збільшила свої потужності, розширила тогровельну мережу. Тепер тут трудиться більше 120 квалафікованих спеціалістів.

15 років існування ковельського хору ветеранів

  15 років існування ковельського хору ветеранів, це є немало для нас, їхніх глядачів. Але для них, ветеранів війни і праці, лише одна мить. Вони пройшли сюди молодими душею і такими залишаються. 

Областні змагання з волейболу

   В Луцьку проходили зональні областні змагання з волейболу серед команд працівників виконавчої влади і місцевого самоврядування Волині. Успішно пройшли турнір волейболісти Ковельської райдержадміністрації.

Мистецтвознавці говорять про Волинь

   Засідання практичної конференції елітарного краєзнавства "Волинь моя" відбулося в приміщенні центральної районної бібліотеки. Організував її та провів Заслужений працівник культури України Іван Сидорук.

Свято квітів і врожаю

  На свято квітів і врожаю свою продукцію привезло 21 сільскогосподарське, переробні та лісогосподарські підприємства, фермерські господарства. Біля кожного прилавку зявлялися величезні черги.

"Вихователь року 2002" у Ковелі

  У ковельському міському конкурсі "Вихователь року 2002" брало участь четверо конкурсанток з дитсадків першого, третього, дев"ятого та десятого. Перемогу у напруженій боротьбі здобула Світлана Корочун вихователь садочка №3.

Випускний бал - 2002 у Ковелі

   Цьогорічний випускний у Ковелі був по-особливому золотоносним. Так з 54 медалістів нагороди найвищої проби отримало 35 випускників. Найбільше медалістів представили школи №7, 3, 9, міська гімназія та ЗОШ №1.

Відомий фіто-терапевт Наталія Зубицька у Ковелі

   За кілька годин Наталія Зубицька спромоглася прийняти особисто понад 160 хворих. За останній час лікар отримала з Волинської області майже 1,5 тисячі листів, що змусило Зубицьку прибути на Лесину землю і поспілкуватися з людьми, які їй довіряють і прислухаються до слів лікаря.

Першій сніг на Ковельщині встиг "наломати дров"

  Першій сніг що випав в середені жовтня встиг "наломати дров". Зокрема залешились частково  без світла 28 сіл Ковельського району.Серед них Кричевичи, Черемошно, Скулин, Бахів, Вербка, Білин, доротище, Тойкут.

© 1991 — 2013 | ТЦК — Телевізійний Центр Ковель. | Всі права захищено.
Використання матеріалів з сайту можливе лише за умови гіперпосилання наwww.pro.kovel.tv