Лілія Сандулеса та Іво Бобул
Нещодавно ковельчани мали змогу побувати на концерті відомих українських співаків Лілії Сандулесу та Іво Бобула. Глядачі добре знають цих прекрасних співаків, обоє вони родом з Чернівецької області - відомого своїми талантами співочого краю.
Пісні у виконанні Лілії Сандулесу та Іво Бобула приваблюють глибоким змістом і неповторною мелодійністю. Довго йшли вони життєвими та творчими стежками нзустріч один одному.
- Ліля і Іво, я щиро дякую вам за прекрасний концерт. Я впевнена, що всі наші глядачі були в захопленні. Я знаю, що найбільше цікавить наших глядачів - як склався ваш прекрасний дует? І що було раніше: творчий дует чи сімейний?
- Спочатку просто була гарна зустріч, а вже потім була пісня. Була любов, а потім пісня.
- Чи плануєте ви далі працювати разом?
- Безумовно! Я себе не уявляємо один без одного.
- А хто пише ваші пісні?
- Те, що слухачі чули сьогодні - це пісні Генадія Татарченка. Ще для нас пишуть Остап Гавриш, Олександр Злотник, а останнім часом - Іво. Тому зараз ми готуємо збірку своїх пісень.
Сюжети за 1993 рік

Театральна студія в школі №3

   Леся Українка. Ім'я нашої славної землячки-поетеси відоме і близьке кожному ковельчанину. Спадкоємцями цього імені по праву вважають себе вихованці міської 10-річки №3

Останній шкільний бал СШ №3

  Минулорічним випускникам останній шкільний бал запам'ятався бурхливою зливою і шквальним вітром. Саме тому наш оператор не зміг зняти буяння білих, рожевих і барвистих суконь, квітів і усміхнених обличчь на вулицях міста.

Урок народознавства в школі №4

   В передачах ТЦК ми не раз висвітлювали велику роботу по відродженню українських національних традицій, вивченню народної творчості і обрядів у школах Ковеля. Та сьогодні з особливою приємністю хочеться розповісти про чудовий урок народознавства,

Вечорниці в дитсадку №6

   Завершились святі, а значить священні, освячені, урочисті, несході на інші вечори, завершилось третє, останнє свято з Різдвяно-новорічного циклу - це день Богоявлення Господнього.

Освячення середньої школи №7

   На цей раз вчителів та учнів у спортивному залі школи зібрав урочистий обряд освячення. З вступним словом до присутніх звертається директор школи №7 Володимир Нечипорук:

Свято для жінок і про жінок

- Що для вас значить 8 Березня?
- Звісно - це свято.
- А що б ви хотіли побажати усім жінкам Ковеля?
- Всього самого доброго, нехай будуть щасливі.

В перший клас за німецькою мовою

   Від минулого року вперше у Ковелі запроваджено поглиблене вивчення німецької мови з молодших класів. На сьогодні німецьку мову тут навчають учні 1Гг класу (семирічки) та 2А класу (6-річного віку) - всього 59 учнів.

Ковель. Туманне майбутнє школи № 13

   24 лютого в день коли ми побували на будівельному майданчику школи чіткої, планомірної роботи будівельників тут не спостерігалось. Навпаки: першу половину дня бригада мулярів змушені були провести у своїх вагончиках, адже цегли для викладення стін на об'єкті не було.

Аварія на залізничному переїзді

   В середу, 7 квітня, о 13.30 на 22-му кілометрі переїзду Ковель-Камінь-Каширський сталося зіткнення важтажного автомобіля КаМАЗ люблинецького автотранспортного підприємства з тепловозом вантажного составу. Нащастя водій та пасажири КаМАЗу залишились живими.

Змагання на байдарках і каноє

26 вересня день видався не з кращих: вітер, низька температура а пізніше і дощ. Та ніщо не змогло зупинити учасників змагань з веслування на байдарках і каное, присвячений Дню машинобудівника. При чому змагання міжнародні, так як крім учасників з Луцька, Шацька і Ковеля

"Барвінок" ділиться успіхами

   Ювілей - це завжди гарний настрій, букети квітів, щирі поздоровлення, напутні слова побажання успіхів на майбутнє. Все це було складниками свята на сцені Народного дому "Просвіта", де відзначали ювілей добре знаного у місті дитячого колективу "Барвінок", керівник Любов Василівна Ризванюк.

Заводу будматеріалів - 30

   Ковельський завод будматеріалів був заснований в 1963р. Для людини 30 років - пора розквіту духовних і фізичних сил. В такому ж квітучому віці знаходиться і завод, хоча, звичайно, як для підприємства це досить невеликий строк.

Фестиваль "Червона калина"

   Донедавна журналістам не рекомендували навіть згадувати про цей заклад, а сьогодні гостями мистецького фестивалю "Червона калина" на клубній сцені ковельської виховно-трудової колонії було одразу дві знімальні групи телевізійників ковельського та волинського телебачення.

Дзвони Чорнобиля

    Чорнобиль. Він став знаком щонайсумніших руйнівних дій людини, найдраматичнішою поразкою в її нерозумно-безглуздому протиборстві з природою. Чорнобиль став для нас якщо не розплатою то принаймні останньою пересторогою нашій легковажності

Сергій Чумаков у Ковелі

   На минулому тижні в Ковелі побував з концертами дівочий кумир Сергій Чумаков. Саме дівчатка віком 14-17 років були основною публікою в залі, гаряче аплодували ритмічним і запальним пісням Сергія Чумакова, брали в облогу його артистичну кімнату.

Дорогий хліб

   І ось настав день якого ми чекали. Чекали його, правда, трохи раніше але уряд, вирішивши виправити свій політичний ляпсус, переніс його на період після відзначення дня пам'яті жертв голодомору. Та все ж в людській свідомості цей день вже тісно пов'язаний з цією сумною датою.

Люди поважного віку в пошані

   Чомусь саме осінню пору року було вибрано для вшанування літніх людей. Поезія осіннього натхнення вкрадається в душу, виривається на світ сивим пасмом волосся та посмішкою крізь сльози.

День Ковеля

   В тому, що свято матиме успіх, сумнівів не було. Хвилювало хіба що одне - як поведе себе погода? А вона хоч і педвела, адже напередодні був гарний сонячний недільний день, проте не настільки щоб вранішня дощова завіса змогла затьмарити святковий настрій ковельчан та гостей міста

Друга річниця незалежності

  Мабуть для кожного народу свято його незалежності є найбільш шанованим і величним. В Україні таке ставлення має глибоке історичне коріння. Про державну незалежність мріяло не одне покоління українців, несучи крізь століття заповітну мрію про народну волю

Діагностичне відділення

   Надзвичайно важкі часи переживає наша медицина. Я не буду зараз перераховувати чого нам не вистачає зараз в цій галузі. Той, хто останнім часом хоч раз хворів, сам може відповісти на це питання.

Діти в Німеччині

   Наші постійні телеглядачі вже напевно знають пана Готфріда Галлера з німецького міста Вальсроде, який вже не вперше приїжджає у Ковель. Він надзвичайно добра і щира людина, яка понад усе любить дітей.

Учнівська перукарня

   Минули часи піонерських гімнів та помпезних комсомольських злетів. На зміну всілякого роду повинностей приходить зацікавленість. Найголовнішим для працівників будинку школяра, сьогодні вже позашкільної установи, стали інтереси і бажання учнівської молоді.

Роздуми двірника

   Рівно рік тому ми знімали ми знімали нашу першу програму і якщо ви пам'ятаєте ви були там першим співрозмовником. Правда тоді світило сонце і була сонячна погода, а цього літа нам з погодою не дуже щастить. Але що з вашого професійного погляду змінилося за цей рік в нашому парку?

"Джерельце" для дітей

    Відрадно, що слова і мрії про відродження національної культури знаходять своє втілення у конкретних справах. Нещодавно в ковельській музичній школі було організовано нових художній колектив - дитячу фольклорну групу "Джерельце".

Герб Ковеля

   Усім нам ще з шкільної лави відомо, що герб - це символічний знак міста, держави, дворянського роду, окремої особи, зображуваний на прапорах, печатках, монетах, документах. Яким же був герб нашого міста напротязі його багатовікового існування?

Студія "Квіткарі"

   Дорогі друзі, сьогодні ми завітали у ковельський будинок вчителя у студію квіткарів. Пів-року тому Ася Олександрівна Жученко очолила цей прекрасний гурток. І ось сьогодні вже багато нових робіт, які створені дитячими руками.

Хресний хід Почаївської ікони

   Це було велике святодля усіх віруючих. Ікону Почаївської Божої матері ось так проносять раз у 100 років. Гордо і величаво пливе вона над людським морем. І так від самого Почаєва через Тернопільську, Рівненську області до Волині. Ось так зустрічали її на Ковельщині.

Будні дитячої художньої школи

   Напевно не всі ковельчани знають що у цьому старому особняку по вул. Чкалова знаходиться дитяча художня школа. Вона була відкрита в 1987р. зараз тут навчається 115 учнів, працює 7 викладачів.

Діяльність історичного музею

   Можливо не всі наші телеглядачі знають, що в міському парку культури з кінця 90-го року діє музей історії м.Ковеля і Ковельського району. Покищо він знаходиться на стадії оформлення і переобладнання.

Карпюк Віталій Володимирович

   Перший заступник голови обласної держадміністрації Ленартович Юрій Сільвестрович ознайомив присутніх з указом президента України про призначення Карпюка Віталія Володимировича представником президента у Ковельському районі.

"Дивоцвіт" - світ книги

   Ми вже з вами звикли до тотального дефіциту в магазинах, до напівпорожніх полиць, до астрономічних цін. Але є в нашому місті магазин в який завжди заходиш з приємністю і в якому очі розбігаються від розмаїття товару. І при чому недорогого.

"Комбінація" на Ковельській сцені

   Творчість таких своєрідних груп як "Комбінація" завжди породжує чимало домислів і чуток. За останній час зміст їх в основному зводився до одного: група, мовляв, розпалас і більше не існує.

АТ "Ковельсільмаш" без керманича

   Після написання президентом акціонерного товариства Селіверстовим про звільнення його з посади на "Ковельсільмаші" певний час роздумували проводити профспілкову конференцію і приймати колективний договір у попередньо визначені строки

Обдаровані школярі

   Нещодавно в Ковелі відбувся огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності шкіл міста, який проходив в рамках всеукраїнського фестивалю "Таланти твої, Україно".

Микола Корпачов і фонд милосердя

    Коли у державі біда усім миром люди намагаються допомогти найбільш обездоленим. Ними у наш скрутний час виявилися інваліди. пенсіонери, одинокі пристарілі та немічні люди. І хоча багато зараз проявів байдужості, навіть жорстокості, але все ж є люди, для яких чужа біда як своя

Студія атлетичної гімнастики

   Не у всіх є здібності або можливості займатися баскетболом, футболом чи греблею. Та існує вид спорту, який доступний всім - це атлетична гімнастика. Вона не тільки дає можливість реалізувати себе в спорті здоровій людині, а й може допомогти виправити фізичні вади

Телефонна станція "Кварц"

Кому з нас не доводилось нервувати безнадійно обертаючи телефонний диск, а у відповідь упертий короткий зумер або до болі знайомий голос Івана Плюща. Особливо нарікали на міжміський звязок, хоча і до сусіда інколи дозвонитись було важче ніж перейти пішки.

Ковельське медичне уччилище

   Ковельське медичне училище - один з найстаріших навчальних закладів області. Починаючи з 1946р., часу заснування училища, з його стін вийшло більше 7000 дипломованих медичних спеціалістів, більшість з яких залишились вірними обраній професії

Зелене світло молодим педагогам

   Останній тиждень вересня був щедрим на свята для освітян, а святково прибраний гостинний зал СШ №1 привітно розчинив двері перед молодими, щойно закінчившими учбові заклади, вчителями

Моржі в Турії

   В ранішній час, коли більшість із додивлювались чорно-білі так кольорові сни з десяток ентузіастів і любителів зимового купання завершували приготування до чергового запливу.

Шостий етап чемпіонату України з мотокросу у Ковелі

   Ковель, 17 жовтня. На заміській трасі для мотокросу розпочинаються змагання за програмою 6-го етапу чемпіонату України. Стало вже доброю традицією, що один з етапів цих представницьких змагань обов'язково проходить у нашому місті.

Мова квітів.

   Зустріч із здібною, обдарованою людиною - завжди свято. Сподіваюсь, таким радісним моментом для наших телеглядачів стане зустріч з Асею Олександрівною Жученко.

"Награш" в Нідерландах

   Дорогі друзі! Вас вітає ковельське телебаченя. Ми розпочинаємо цикл передач "Репортажі з західної європи або "Награш" в Нідерландах"..
Тількищо ми перетнули тепер вже уявний кордон між Східною та Західною Німеччинами.

Нове народження храму

   Нині такі події уже не сенсація, а от сіре плаття буденщини уже ніколи не одягнуть. ось так минулої суботи квапилися жителі с.Перевали і навколишніх сіл на відкриття храму.

Німецькі благодійники в Ковелі

   До благодійних місій делегацій німецького Червоного хреста з міста Вальсроде ковельчани уже звикли. Цього разу об'єктами уваги членів німецької делегації були міські лікарні, дитячі заклади, соціальні служби міста і району.

Освячення палацу культури і техніки імені Т.Г.Шевченка

  Палац культури і техніки імені Т.Г.Шевченка добре знаний і популярний у нашому місті заклад. І не лише тому, що це найбільший і найсучасніший з культурних осередків в області, а й тому, що в його стінах одразу після відкриття палацу завирувало цікаве, різноманітне і творче життя.

Передпасхальні турботи

   В українській традиції Великдень - нафеличніше свято, з яким пов'язано багато народних звичаїв. Тиждень перед Великоднем називається Страстним, або як його ще називають в народі Чистим.

Подорож до країни знань у середньій школі №3

   На шкільному подвір'ї міської середньої школи №3 незвично багатолюдно і гомінливо. та так буває щороку, коли в день першого вересня школа знову зустрічає своїх вихованців аби запросити їх у загадкову і цікаву подорож у країну знань.

Знані кіномотографісти у Ковелі

   Здається у Ковеля з'явилися шанси стати місцем зустрічі кінематографістів різних країн. Принаймні таким бачить його заступник голови обласної держадміністрації Василь Жоган, котрий виступив з ідеєю проведення в нашому місті міжнародних кінофестивалів.

Прийшла весна — одягай чоботи

   На ковельських вулицях Разіна та Богуна люди справді не люблять коли іде дощ. Бо від води тоді не сховаєшся. Ще день-другий і дах власної хати не допоможе. Вода зайде в їхні домівки знизу із затоплених підвалів та льоху, просочиться через пороги.

Міжнародні змагання пожежників

   Цього разу польські пожежники були учасниками оглядових змагань протипожежних формувань цивільної оборони підприємств міста і району. Як мовиться, була чудова нагода показати власне вміння і подивитись на інших.

Ігор Прокопів - режисер

   Кожна людина повинна займатися своєю справою. З дитинства мене театр тягнув до себе. Коли відкривалась театральна куліса було очікування чогось незвичайного, казкового. І і я помаленьку почав пробувати свої сили і поступово відчувався творчий прогрес.

Новосілля в прокуратурі

   В одному із чарівних місць нашого міста майже над річкою виросло невелике за своїми розмірами але акуратне і привабливе приміщення. Із сьогоднішнього дня його хазяями будуть працівники міської та районної прокуратури.

Поповнення Збройних Сил України

   На призовній дільниці ковельського військомату панував піднесений, святковий настрій. На урочисту церемонію проводів в армію зібрались юнаки, призвані у лави Збройних сил України, їх родичі та знайом

Урочисті проводи юнаків

   Поки депутатів Верховної Ради скликають на чергові засідання, наших синів, братів, коханих призивають до армії. Ще невідомо яким, зрештою, стане українське військо.

Звітує Ковельське ПТУ №7

   Ми вже звикли до нарікань на молодь, на її бездіяльність, духовну лінь, байдужість до мистецтва та культури. Та пересвідчитись, що це не зовсім так ми мали змогу побувавши на світі учнів ковельського СПТУ №7.

Радісний день Різдва

   У Різдвяні дні відкриваються небеса, з яких осяйними струменями лине до нас тепле світло тої ночі, коли на землю прийшов Син божий. У ці дні небо прихильне до людей і особливо чутливе до їх молитв, звернень, заклинань.

Мрія сім"ї Русінчуків

   Приблизно рік тому в одному з сюжетів "Суботньої панорами" ми розповідали про 6-місячну хвору дівчинку оксаночку Росінчук, якій необхідна була операція.

Готуємося до школи

   Вже традицією стало проведення в кінці весни випускних урочистостей в дитячих садочках. Як потрібні такі свята дітям і їх батькам. Адже роки, проведені в дитячому садочку - перший і один з найвідповідальніших етапів життя кожної дитини.

Лілія Сандулеса та Іво Бобул

   Нещодавно ковельчани мали змогу побувати на концерті відомих українських співаків Лілії Сандулесу та Іво Бобула. Глядачі добре знають цих прекрасних співаків, обоє вони родом з Чернівецької області

Спорткомплекс у Ковелі відкрито

   Подія на перший погляд справді буденна: в тісному вагончику будівельників підписується акт про здачу в експлуатацію нового спортивного комплексу на бульв. Л.Українки. Але ті, хто хоч трохи причетні до будівництва цієї споруди, знають її справжню ціну.

Фотографії з минулого

   Хто не любить гортати старі альбоми, вдивлятись навіть у незнайомі обличчя, пробувати прочитати по якихось ледь вловимих ознаках чужу долю, гадати: "Хто ж вони були - ці люди?".

Виставка юних художників

   "Ой, хто-хто Миколая любить?" - саме такий епіграф прийшовся до вподоби організаторам відкритої напередодні дня Святого Миколая у світлиці міського парку музею архітектури і побуту полісся виставки творів юних ковельських художників.

Валютний ринок України

Після ведення нової грошової одиниці - купона - до чого ми тільки не призвичаїлися. Нормою в нашому житті став і процес обміну валюти. Таблички "Куплю-продам долари, марки, карбованці" не дивують, а скоріше приваблюють власників українських грошей

Пісні Анжеліки Варум у Ковелі

   Хто хоч раз бачив в музичних передачах Анжеліку Варум не міг не звернути увагу на цю чарівну молоду співачку. Тому і був переповнений на двох концертах великий зал палацу культури ім.Шеченка в Ковелі. І щоразу вибухав гарячими оплесками під час її виступів.

Кращий вчитель працює в школі №1

   Нещодавно, 18 лютого, у залі будинку вчителя зібралися вчителі, міськвно для проведення фінальної зустрічі конкурсу кращий вчитель року. І звичайний будній день перетворився у свято знань, свято мудрості, людяності і добра.

Волинському телебаченню два роки

   1 січня 1992р. з інформаційною передачею "Лесин край" вперше вийшли в ефір працівники волинського обласного телебачення. І ось уже другий рік ми з цікавістю спостерігаємо за процесом становлення і професійного росту волинських телевізійників

Гордість муз.школи -- Олена Жунке

  Нещодавно в актовому залі ковельської музичної школи відбувся сольний концерт. Давала його учениця 6-го класу Лєна Жунке. Присутні в залі мали змогу послухати прекрасні твори Вівальді, Хачатуряна, Монті, які Лєна виконала майстерно і професійно.

Шевченко йде до Ковеля

   У кожного великого поета біографія починається з часу народження його народу. І якщо по цій вертикалі виводити Шевченків родовід то у витоках його побачимо легендарну книгозбіню Ярослава Мудрого, профіль безмертного автора "Слова о полку Ігоревє"

© 1991 — 2013 | ТЦК — Телевізійний Центр Ковель. | Всі права захищено.
Використання матеріалів з сайту можливе лише за умови гіперпосилання наwww.pro.kovel.tv